Būdama vos 22 metų Maja Stark iškovojo ketvirtą pergalę moterų Europos ture. Ji laimėjo penkis smūgius aplenkdama savo tautietę Johanną Gustavsson moterų NSW Open turnyre. Geriausia prancūzė finišavo toli nuo lyderės, 54 vieta Camille'ui Chevalier.

Coolangatta & Tweed Heads golfo klube laimi jauna švedė Maja Stark. Būdama vos 22 metų, ji savo sąrašą papildo ketvirtąja pergale „Ladies European Tour“. Ji laimi penkiais smūgiais aplenkdama kitą švedę Johanną Gustavsson. Iš viso ji surinko -15, turėdama keturias mažiau nei per savaitę, 68-69-66-70.

Su dviem pergalėmis ir antrąja vieta per pastaruosius tris turnyrus ji yra pirmoje vietoje „Race to Costa Del Sol“. Ji iš tiesų laimėjo Azijos mišrųjį stabilųjį turnyrą ir užėmė antrąją Australijos moterų klasikos lenktynes. Ji taip pat užėmė septynias vietas pasaulio reitinge ir dabar užima 74 vietą.

Tik 17 žaidėjų daugiau nei Maja Stark baigė savo savaitę mažiau.

Pirmoji prancūzė Camille'o Chevalier asmenyje užima tik 54 vietą. Ji nuo pergalę laimėjusios švedės atsiliko 24 šūviais. Ji pateikia kortas 74-76-71-76, iš viso +9.

Marion Duvernay vienu šūviu baigė nuo Camille'o Chevalier ir užėmė 59 vietą. Ji grąžina kortas 77-72-71-78, galutinai +10.

Lucie Malchirand, trečioji prancūzė, įveikusi „Cut“ Australijoje, užėmė 67 vietą. Ji grąžina kortas 76-73-79-75, iš viso +15.

Norėdami rasti visą moterų NSW Open lyderių lentelę: Cliquez ici.

Autorius Baptiste Laurensou.

Žemiau rasite mūsų naujausią straipsnį apie Maja Stark antrąją vietą Australijoje:

Meghan MacLaren hat-trick'as Australijoje!