„LPGA / LET“ moterų „Australian Open“

Lydia Ko, neseniai karūnuota pasaulio pirmenybėmis, laimėjo per 1 metų „Australian Open“ viršūnę ir patvirtina savo dominavimą pasaulio moterų golfo varžybose

Lydia Ko „Australian Open Photo DR“ nugalėtoja

Lydia Ko „Australian Open“ nugalėtoja
Nuotrauka DR

Naujasis Zelandijos gyventojas iškovojo savo pirmąjį titulą per metus, jo rezultatas buvo -9, dviem smūgiais aplenkęs Yangą po įnirtingos kovos su Jutanugarnu, kuris nuo to laiko varžėsi dėl turnyro lyderio pozicijos. 2-ojo turo pabaiga, sutrūkinėjo paskutiniame raunde, sudarydama kortelę 76 (+3).

Jaunas vunderkindas sumušė naują ankstyvumo rekordą, jauniausio moterų „Australian Open“ nugalėtojo, jau vasario pradžioje, visų laikų jauniausio pasaulio Nr.

Prancūzijos klanui Gwladys Nocera finišavo 12-oje pozicijoje, kurią ji dalijasi su trimis konkurentais, 9 smūgiais atsilikdama nuo lyderės.

Marion Ricordeau užima 30 vietą, Karine Icher ir Anne-Lise Caudal dalijasi 44 vietą.