Nuo pirmojo turo lyderė Danielle Kang pagaliau pralaimėjo pirmoje atkrintamųjų varžybų skylėje prieš Jessicą Kordą. Céline Boutier užėmė vienuoliktą paskutinę vietą „Diamond Resorts“ čempionų turnyre, pasirašydama paskutinę kortelę pagal parą (69, -2).

LPGA: Jessica Korda atkrinta Kangą atkrintamosiose varžybose, Céline Boutier užima 11 vietą

Jessica Korda - © LPGA per „Twitter“

Tris smūgius už devynios nugaros „Four Seasons“ golfo ir sporto klube Orlando sekmadienį Jessica Korda meistriškai pirmiausia pagavo Danielle Kang su vėlyvu keturių paukščių smūgiu iš viso 66 (-5), tada ji laimėjo 9- metrų putliukas paukščiui ant pirmosios atkrintamųjų varžybų skylės.

Danielle Kang užfiksavo 68 kortelę. Lyderis po trijų ratų turėjo galimybę pratęsti atkrintamąsias varžybas, tačiau 5,5-ą kartą ji praleido savo 18 metro metimą.

Tai buvo šeštoji Jessica Korda pergalė „LPGA Tour“ turnyre, paskutinė atėjusi beveik prieš trejus metus.

Korda ir Kangas finišavo ties 260 (-24), kad 10 smūgių užtemdytų ankstesnį turnyro rekordą. garsios tenisininkės dukra, 23-ioji „Rolex“ reitinge, taip pat turėjo nustumti savo jaunesnę seserį 22-ejų Nelly Kordą į 4-ąją vietą pasaulio reitinge.

"Aš žinojau, kad šiandien turiu surinkti žemus rezultatus", - sakė Jessica Korda. Pusė iš šešių jo pergalių buvo sezono atidaryme. „Tai buvo beprotiška diena ... dvi beprotiškos dienos. Savaitė beprotybės! "

Nelly Korda pradėjo savo apvalius 6 smūgius po sekmadienio ir surinko 64, o tai paliko du smūgius iš atkrintamųjų varžybų.

Šeštadienį Jessica Korda tapo šešta žaidėja LPGA istorijoje, pasiekusi 60 ar daugiau savo žaižaruojančia 60 (-11). Po dienos ji lėtai įgavo pagreitį ir suvaidino savo pirmąsias 12 skylių vienoje pagal nominalią. Vienu metu, devintokų pradžioje, Kang pastatė 1 jardų metimą, kad padidintų savo pranašumą iki penkių smūgių, grasindamas palikti varžybas toli už nugaros.

Visą savaitę devyniose varžybose dominavo Jessica Korda (-21, nepaisant trijų penkių penkių). Du smūgiai atsilikusi ant 13-osios 5-osios kelio, ji žinojo, kad turi būti agresyvesnė - ypač todėl, kad Kangas dar visą savaitę nepadarė nė vieno vežimo.

- Kai vijiesi, turi laikyti pedalą ant grindų. Korda pasakė, „Ir ne tai aš dariau. "

Kangas turnyre sužaidė 68 duobutes be įbrėžimų (ir iš viso 84 duobutes nuo CME grupės čempionato gruodžio mėn.). Jos serija baigėsi, kai 15-oje Bogey turėjo pataikyti tris metimus.

Danielle Kang, kuri taip pat siekė savo šeštosios LPGA pergalės, visą savaitę kalbėjo apie tai, kad negali ruoštis renginiui taip, kaip įprastai. Pabaigoje ją pasivijo. Nors niekada nebuvo nustatyta COVID-19, ji buvo du kartus paveikta ir jai buvo atlikti šeši bandymai prieš lipant į lėktuvą iš Las Vegaso į Orlandą, kuris nusileido vėlų pirmadienio vakarą. Vis dėlto ji žaidė nepriekaištingai. Bet kai ji turėjo padaryti keletą griežtų kadrų pabaigoje, ji pastebėjo, kad jai trūksta kažko.

„Nenusivyliau, kad nelaimėjau“tarė Kangas. „Tai nėra mano laimėjimas ir pralaimėjimas. Tai yra galimybė atlikti reikiamus veiksmus, kai to noriu, ir jausmas, kad negaliu kažko padaryti, kas man nepatinka. "

„Diamond Resorts“ garsenybių skyriuje, kuriame dalyvavo 53 žaidėjai, pirmas finišavo tenisininkas Mardy Fishas, ​​JAV Daviso taurės komandos kapitonas, surinkęs 158 taškus ir pralenkęs koją įveikęs įkvepiantį buvusį karinį konkurentą Chadą Pfieferį. Su savo pergale Fish tapo pirmuoju triskart renginio nugalėtoju. Liepos mėnesį Tahoe ežere jis taip pat laimėjo Amerikos šimtmečio čempionatą.

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici