„Inbee Park“ sekmadienį laimėjo „Lorena Ochoa Invitational“ Meksikoje (-8) už šią dieną (-18) su įspūdinga paskutine 64 ir trijų smūgių kortele prieš Carlotą Cigandą ir penkis prieš tautietę Sei Young Kim. Antrasis pasaulyje užsidegęs puteris finišuos su penkiais paukščiais ir vežimėliu ant paskutinių 9 skylių.

„Inbee“ parkas pasirašydamas sesiją „Evian“ čempionate 2015 m. - Nuotrauka: © TPlassais / Swing Féminin

„Inbee Park“ pasirašė „Evian“ čempionatą 2015 m. - Nuotrauka: © TPlassais / Swing Féminin

Pietų Korėja žaidė pirmąjį savo turnyrą po paketo Kinijoje prieš dvi savaites po problemos su kairės rankos viduriniu pirštu. Šį sezoną ji turi penkias pergales, įskaitant du iš penkių pagrindinių turnyrų.

„Jaučiausi tikrai gerai šią savaitę- pasakė Parkas. " Sukūriau daug paukštelių ir su malonumu pasidalinau paskutiniu turu su labai gerai žaidusia Carlota. tai buvo beveik tobula diena šiandien, aš nepadariau klaidų, kurios leido susitelkti ties savo žaidimu “.

Jo tautietis Sei Youngas Kim užima trečią vietą dviem smūgiais už Carlotos Cigandos
po paskutinio 66 rato (iš viso -13).
Ji laimėjo prieš dvi savaites Kinijoje, užsitikrinusi trečią pergalę 2015 metais ir užsitikrinusi metų naujoko titulą.

Karine Icher išmintingai finišavo 16-a po paroje praleistos dienos (bagis, paukštis ir šešiolika parų).