Anglas Charley Hullas laimėjo LPGA turo finalą Neapolyje (Florida) rezultatu -19 ir laimėjo dviem smūgiais aplenkęs Pietų Korėjos So Yeoną Ryu. Tailandietė Ariya Jutanugarn, finišavusi podiumo papėdėje, ketvirta prie -14, leidžia penkiskart šio sezono nugalėtojui laimėti „Race to CME Globe“ su 1 milijono dolerių premija.

LPGA: Korpusas laimi CME grupės turo čempionatą, metų „Jutanugarn“ žaidėją

Charley Korpusas - Nuotrauka: DR

Anglas Charley Hullas šį sekmadienį Neapolyje (Floridoje) laimėjo LPGA turo finalą rezultatu -19. CME grupės turo čempionato lyderis po 54 skylių dvidešimtmetis britas šį savaitgalį pasirašė dvi tiesias 20 aiškias korteles, kad laimėtų dviem smūgiais prieš Pietų Korėjos So Yeoną Ryu. Tailandietė Ariya Jutanugarn finišavo podiumo papėdėje, tačiau ši ketvirtoji vieta penkiskart šio sezono nugalėtojui leidžia logiškai laimėti „Race to CME Globe“.

Ariya Jutanugarn - Nuotrauka: DR

„Tai fantastika“, - sakė Jutanugarnas, kuris yra „Rolex“ reitingo metų žaidėjas. „Mano svajonė išsipildė, niekada negalvojau uždėti savo vardo ant šio trofėjaus, dabar tai yra realybė ir aš tuo tikrai didžiuojuosi“.

Antrąjį turo sezoną Jutanugarnas tapo 2-uoju pasauliu ir laimėjo su stiliumi LPGA trasoje.

Penkios pergalės šiame sezone, įskaitant pirmąjį svarbiausią titulą. „Mai“ pradėjo savo bėgimą gegužę, laimėdama „Yokohama Tyre LPGA Classic“, kuri tapo pirmuoju Tailando žaidėju, laimėjusiu „LPGA Tour“ turnyre, o tada laimėjo kitus du turnyrus - „Kingsmill“ ir „Volvik LPGA“ čempionatus. taigi pirmoji žaidėja turo istorijoje pasirašė pirmąsias tris savo karjeros pergales trijuose turnyruose iš eilės. Jutanugarn tęsė savo festivalį „British Open RICOH“ ir „Canadian Women's Pacific Open“. Dabar ji yra pirmoji didžiausia nugalėtoja (vyras ir moteris) iš Tailando.

Dabartinė pasaulio Nr. 1 Lydia Ko finale užėmė 10-ą vietą ir antrąją vietą užėmė „Jutanugarn“ pagal nuopelnus. Karine Icher pasirašė antrą kortelę iki 70-ųjų, nepaisant dvigubo vežimėlio 4-oje vietoje, nurodydama 13-ą vietą (-9). La Castelroussine sezoną baigė 19 vietoje „Race to CME Globe“. Skrybėlė!