Šansanas Fengas laimėjo atkrintamosiose varžybose, kad išlaikytų savo titulą, aplenkusi Pietų Korėjos futbolininką Na Yeon Choi  Buicko čempionate Šanchajuje, Qizhong Garden golfo klube

Shanshan Feng asmenukė su savo „Buick Championship Trophy“

Po paskutinio įtampos pilno turo, kai dvi jaunos moterys liko petys į petį, pradėjusios paskutinį žaidimą kartu ... susietos.

Choi buvo dviem smūgiais priekyje 11-os, bet jos pirmasis vežimėlis 15-os, o ypač 18-os, leido čempionei titulą ginti sugrįžti ir išplėšti atkrintamąsias varžybas.

„Aš to nesitikėjau! Sakė Fengas, kuris paukštis išmetė maždaug 3 jardus į pirmąją atkrintamųjų varžybų skylę.

Šiandien nuo pat pradžių Na Yeonas lenkė mane, bet aš niekada nepasidaviau. Po dviejų skylių aš tiesiog galvojau, kad padarysiu viską, kas įmanoma, ir pažiūrėsiu, kas bus, ir manau, kad sėkmė vis tiek buvo man. Aš tikrai laimingas finišavęs su paukšteliu ant paskutinės skylės ir labai didžiuojuosi, kad sugebėjau apginti ir išsaugoti savo titulą. "
Feng, 10-oji vieta, iš Guangdžou, laimėjo 2015 m. Ordino „Už nuopelnus“ LET, pasirašė ketvirtąjį Kinijos titulą, kurio vertė 72,966.71 15 euro. Tai yra šeštasis jos titulas LET (Ladies European Tour) turnyre ir XNUMX-as e profesionalo pergalė. „Feng“ 2012 m. LPGA čempionato nugalėtoja

Pirmasis persekiojo amerikietį Bethas Allenas užbaikite podiumą ... šešiais smūgiais (-8).Valentinas Derėjus finišavo tik prancūzė, patekusi į geriausiųjų dvidešimtuką (20, +17).

Isabelle BOINEAU 27, Alexandra Vilatte ir Gwladys Nocera 33.