Ai Suzuki laimi „TOTO Japan Classic“ namuose. Surinkę bendrą 199 (-17) balą, japonai trimis ilgiais lenkė Pietų Korėją Jyo Joo Kim. Tik trečia australė Minjee Lee yra šešiuose taškuose ... Céline Boutier vienintelė prancūzė šią savaitę yra patenkinta 52-ąja galutine vieta +1 (217). Tačiau ji dalyvaus „US Tour“ finale, CME grupės turo čempionate, kuris vyks lapkričio 21–24 dienomis Neapolyje (Floridoje).
LPGA: „Ai Suzuki“ namuose laimi „TOTO Japan Classic“

Ai Suzuki - © LPGA

JLPGA žvaigždė Ai Suzuki sužavėjo savo japonų gerbėjus 2019 m. „TOTO Japan Classic“. Keturiolika kartų JLPGA nugalėtojas Ai Suzuki 54 skylėse (43 iš eilės iš eilės be menkiausios klaidos) praleido tik vieną vežimėlį. Japonė šį sekmadienį pasirašo savo pirmąjį titulą LPGA trasoje, surinkdama bendrą 199 (-17) balą, palikdama Pietų Korėjos Jyo Joo Kim trimis ilgiais. Tik trečias australas Minjee Lee yra šešis taškus ...

„Buvau namuose ir mano žaidimas išliko stiprus“, Suzuki sakė per vertėją. „Taigi man nereikėjo jaudintis dėl kitų žaidėjų. Aš tiesiog turiu sužaisti kiekvieną ratą be vežimėlio. Vienas dalykas, kurį norėjau patobulinti, buvo tai, kad sekmadienį sulaukiau daugiau paukščių. Nes manau, kad geri žaidėjai yra tokie. Tai buvo mano 15-oji pergalė. Šis yra ypatingas, nes tai yra „LPGA American Tour“ renginys. Tai yra už Japonijos ir tarptautinio renginio ribų. "

1-asis pasaulio žaidėjas Hyo Joo Kim, vėlai žaidęs kartu su Suzuki, kai ji užmovė paskutines tris skyles ir užėmė 12-ą vietą sezono dešimtuke bei užėmė trečią vietą, užimdama 10-ąją vietą normalus.

"Kitą savaitę treniruosiuosi daugiau, tada treniruosiu šiek tiek tas pačias viltis dėl CME, top 10", sakė Kim apie savo tikslus sezono pabaigoje pasibaigusiame „CME Group Tour“ čempionate.

Minjee Lee paskelbė 68 finalą ir užėmė 11-ąją vietą už nominalią vertę, kad uždirbtų antrą vietą tiesiai į trečią vietą.

„Akivaizdu, kad būtų malonu laimėti, bet mes manėme, kad žaidėme beveik sekundę, manau, kad aš tiesiog bandžiau paukštelėti kiek galėjau ir žaisti savo žaidimą. », sakė Lee iš finalo Japonijoje.

2019 m. LPGA naujokė Jennifer Kupcho sekmadienį pradėjo su penkiais paukščiais ant septynių skylių. Ji surinko 68 taškus ir užėmė ketvirtąją vietą su Jing Yanu ir pasirašė trečiąjį pirmojo sezono penketuką. Vėliau Kupcho sakė, kad ji tikrai džiaugiasi, kad baigusi savo pirmąjį turą Azijoje pasiekė gerą rezultatą ir su daug vilčių pateko į „CME Group Tour“ čempionatą.

„Aš labai gerai mušiau kamuolį. Įdėjau daug putų. Pasiilgau ir poros, palikau jas ant lūpų “, tarė Kupčo. „Šią savaitę žaidžiau labai gerai ir esu labai laimingas ... Buvo labai šaunu atrasti visas šias šalis ir visas šias kultūras. Tai tikrai kažkas, ko niekada neįsivaizdavau. Gana šaunu, kad viską matai “.

Shanshan Feng, dukart „TOTO Japan Classic“ čempionas, T6 finišavo -9 su Gaby Lopez, Sakura Koiwai ir Erika Kikuchi.

2019 m. „AIG British Open“ nugalėtoja Hinako Shibuno finišavo T13 startuodama savo trečiąjį LPGA startą karjeroje, o geriausia šios srities amerikietė Lexi Thompson finišavo T24 savo pirmame starte nuo rugsėjo.

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici