Pietų Korėjos atstovė Hyo-joo Kim pasirašė penktąją LPGA pergalę ir laimėjo (-11) Lotte čempionatą šį šeštadienį Havajuose. Céline Boutier pateko į naują geriausių dešimtuką, nes antrą kartą iš eilės 10 (-70). Perrine'as Delacour finišavo 2-as.

Lotte čempionatas: Hyo-joo Kim nugalėtojas, Céline Boutier 10

Lotte čempionatas: Hyo-joo Kim nugalėtojas – nuotraukos kreditas per Twitter #LPGAWinnerSelfie su @Titleist

Hyo-joo Kim užsitikrino pergalę, pasirašydamas paskutinę kortelę 71 (-1), trečią „birdie“ iš 18 iš viso –11, o tai yra pakankamas rezultatas, kad atsispirtų Hinako Shibuno (37 vieta pasaulyje), kuris finišavo dviem atkarpomis. tuščias bogey paskutinis ratas virš Hoakalei užmiesčio klubo.

13-ą vietą pasaulyje užimanti pietų korėjietė savo rekordą papildė penktąja pergale, jau 2014 m. surengtą svarbią karūnaciją Eviane.

Céline Boutier, 4-a Chevron čempionato, pirmojo pagrindinio sezono turnyro, pradžioje. pasirašė labai gerą 10 vietą, savo penktą Top 10 tik per 7 dalyvavimus. Su šiuo nauju pasirodymu prancūzė 1 užima penktąją vietą „Race to CME“, kurioje šiuo metu dominuoja amerikietė Danielle Kang, ir toliau kyla į geriausiųjų dvidešimtuką.

Perrine'as Delacour, kuriam pasisekė mažiau, užėmė 26 vietą. Šiuo metu ji bendroje įskaitoje yra 41-a.