23-ejų metų švedė Linn Grant dar vieną savo pergalę papildė laimėdama Jabra Ladies Open, praėjus metams ir dviem mėnesiams po pergalės Jabra Ladies Classic. Dėl šio išskirtinio pasirodymo jis pelnė brangų sezamą „The Amundi Evian Championship 2023“. Tai jau penktoji jo pergalė moterų Europos ture. Céline Herbin, kuri nebuvo toli nuo gralio, užėmė labai gerą 2 vietą.

Linn Grant laimi Jabra Ladies Open, Céline Herbin 2 vietą

Linn Grant laimėjo Jabra Ladies Open – Autoriai: Tristanas Jonesas / LET

Jaudinanti įtampa, paskutinė diena, pilna posūkių, talentingų žaidėjų laukas ir pagrindinis kursas vis dar toks pat baisus: 8-asis Jabra Ladies Open turnyras, apdovanotas 300.000 XNUMX €, ištesėjo visus savo pažadus!

Po trijų golfo raundų Évian mieste Jabra Ladies Open turnyre pagaliau laimėjo švedų žaidėjas Linn Grant. Tačiau jo paskutinio rato dalis buvo paleista ne pačiu geriausiu būdu, kai pirmuose šešiuose duobutėse buvo du bogey. Linn Grant žaidimo pabaigoje sugebėjo pakeisti tendenciją su keturiais sparčiais ir dviem smūgiais aplenkė savo pirmuosius persekiotojus.

Tai jau penktoji jos pergalė „Ladies European Tour“, o Linn Grant laimėjo antrą kartą Prancūzijoje: švedė laimėjo LETAS turnyrą „Terre Blanche Ladies Open“. Linn Grant laimi savo kvalifikaciją Amundi Evian čempionate liepos 27-30 d., taip pat kitame AIG Women's Open.

Anne Van Dam, lyderė didžiąją dienos dalį, finišavo antra –7. Mažesnė nei 16-1, o iš viso -8, olandė įvykdo du iš eilės bogey. Nepaisant visko, būdama 18 metų ji pasirašo paukštidę ir pasidalys antrąją vietą su Céline Herbin.

Avranches gimtoji turėjo puikią savaitę ir puikų paskutinį ratą 68 (-3). Céline Herbin pradėjo savo turnyrą su 67 (-4), prieš žaisdama PAR per antrąjį turą.

Puikus 10 geriausių Anne-Charlotte Mora šiame Jabra Ladies Open. Tačiau paskutinis jo ratas buvo prastai pradėtas, kai žaidimo pradžioje trys bogeys per pirmąsias septynias duobutes pasiekė +3. Tada Mora įmušė šešis paukščių kamuolius per paskutinius vienuolika duobučių ir surinko paskutinę kortą 68 (-3). Ji užėmė 10 vietą esant -2, nuo nugalėtojos atsilikdama septyniais smūgiais.

Kokia korta Constance Fouillet šiame paskutiniame ture, kuri surinko 67 (-4), nepaisant dvigubo bogey: Fouillet atliko šešis sparnuočius ir užėmė 21 vietą – geriausias turnyro mėgėjas!

Kitas susitikimas Eviane: liepos 27–30 d., susitikti su Linn GRANT „Major The Amundi Evian“ čempionato proga kartu su geriausiais LPGA turo žaidėjais.

Norėdami rasti visą „Jabra Ladies Open“ lyderių lentelę: Cliquez ici.