LPGA: Orlandas (JAV)

Įkvėpta naujosios zelandietės Lydia Ko pasaulio reitingo vieta buvo vos 17 metų ir devynių mėnesių, šeštadienį užsitikrinusi antrąją vietą „Ocala Open“, skaičiuojant Šiaurės Amerikos moterų trasą. .

Lydia Ko © „FFroger“ / D4

Lidija Ko
© „FFroger“ / D4

Lydia Ko sumušė naują rekordą - jauniausio pasaulio golfo istorijoje Nr. 1, visų kategorijų moterų ir vyrų varžybose, net anksčiau nei amerikietis Tiger Woodsas, kuris tapo pasaulio pirmuoju 1 m., Būdamas 1997 metų.

Ko laimėjo penkis titulus per savo jaunąją karjerą, įskaitant tris 2014 m., Ir išstūmė Pietų Korėjos bičių parką iš savo kėdės kaip pirmaujanti pasaulio žaidėja, užėmusi 13 vietą (284).

Jauna vunderkinda pasidalijo 2-ąja vieta su Pietų Korėjos Jang Ha-na ir amerikiete Jessica Korda (273).

„Ocala Open“, pirmasis metų renginys LPGA trasoje, iškovojo Pietų Korėjos Choi Na-yeono pergalę, kuri laimėjo iš viso 272 (-16).