„Britanny Lincicome“ antrus metus iš eilės išlaiko savo titulą ir laimėjo „Pure Silk Classic“, kurį organizatoriai sumažino iki 54 skylių dėl stipraus vėjo.

Nuotrauka: „Facebook“ šaltinis LPGA - Brittany Lincicome per savo pirmąją pergalę 2017 m. „PureSilk Bahamas Lpga Classic“.

Britanny Lincicome antrus metus iš eilės laimi „PureSilk Bahamas Lpga Classic“, ji surengė keturias paskutines penkias skyles, įskaitant dvi 17 ir 18, ir finišavo labai tvirta 65-a, dviem smūgiais aplenkusi Wei-Ling Hsu.
Po to, kai organizatoriai priėmė sprendimą sumažinti pakartotinio starto turnyrą iki 54 skylių, palikdami galimybę baigti sekmadienį.

Nugalėtoja baigė antrąjį turą sekmadienio rytą, įteikdama kortelę 67. Patekdama į finalinį turnyrą ji buvo dviem smūgiais iš Shanshan Fang. Prisiminkite, kad dėl žiaurių gūsių turnyras buvo sumažintas iki 54 skylių.

Feng ir Amy Yang pasidalijo trečiąją vietą, -9, aplenkdami Danielle Kang. Lexi Thompson, Nelly Korda ir Bronte Law buvo susieti šeštą.

Hendersonas, kuris pirmavo, kai dėl tamsos šeštadienio vakarą buvo sustabdytas žaidimas, padavė paskutinę 72 kortą ir liko devintas prie -9. Jos tautietė Alena Sharp, žaidusi 6, finišavo 70-a.

32 metų Brittany Linciome paskelbė aštuntą karjeros laimėjimą. Praėjusiais metais jai geriau sekėsi „Thompson“.

Karine Icher, likusi +2, lieka vienintelė prancūzė, įveikusi „Cut“, laikinai nustatytą +4
Céline Herbin ir Perrine Delacour (+8), taip pat Céline Boutier (+9) tiesiog turėjo laiko sužaisti keletą skylių savo antrajame raunde.