Kelis kartus priartėjusi prie pirmosios pergalės LPGA ture, Lilia Vu pagaliau iškovojo trofėjų Amerikos moterų trasoje, laimėdama Honda LPGA Thailand lenktynes. Jaunasis amerikietis laimėjo ugningą sekmadienį 64 (-8). Ji vienu smūgiu lenkia Natthakritta Vongtaveelap (THA) ir dviem smūgiais lenkia Atthaya Thitikul (THA). Céline Boutier finišavo ant prizininkų pakylos ir užėmė puikią ketvirtą vietą Tailande.

Lilia Vu laimėjo Honda LPGA Thailand, Boutier 4 vieta

Pirmoji pergalė Lilia Vu, kuri laimėjo Honda LPGA – nuotrauka LPGA

„LPGA Tour“ žaidėjai šią savaitę susitiko Tailande „Honda LPGA Thailand“ Siam užmiesčio klube. Po keturių golfo raundų amerikietė Lilia Vu pagaliau iškelia turnyro trofėjų. LPGA turo 2019 metų naujokas, jaunasis amerikietis žaidėjas dar nespėjo patekti į Amerikos pirmojo diviziono nugalėtojų ratą.

Šeštadienį vakare pradėjusi šešiais smūgiais nuo Tailando lyderės Natthakrittos Vongtaveelap, Lilia Vu paskutiniame raunde pasirašė savo geriausią savaitės kortą – 64 (-8) be bogey ir, svarbiausia, dieną dėti iš kito pasaulio, nes ji pelnė tik 21. dėti šį sekmadienį!

Būdama 25 metų Lilia Vu iškėlė savo pirmąjį trofėjų LPGA ture, laimėdama Honda LPGA Tailandą.

Antrą ir trečią vietą užėmė Natthakritta Vongtaveelap ir Atthaya Thitikul. Du Tailando žaidėjai namuose nežinojo, kaip eiti į pergalę savo žemėje.

Céline Boutier, vienintelė prancūzė, užsiimanti Tailande, užėmė gražią ketvirtą vietą. Prancūzų numeris 1 paskutinėje dalyje sekmadienį žaidžia 70 (-2), to nepakanka kovoti dėl galutinės pergalės. Iš viso ji finišavo -17, nuo nugalėtojos atsilikdama keturiais smūgiais.

Lydia Ko, pasaulio raketė 1, užėmė šeštą vietą su -16.

Norėdami rasti visą Honda LPGA Thailand lyderių lentelę: Cliquez ici.