Trokštanti grįžti į varžybas Lexi Thompson pateko į vyrų turnyrą, kuriame liko antra, atsilikusi nuo taško nugalėtojos Sunny Kim. Amerikietis kitą savaitę vėl susitiks su geriausiais pasaulio žaidėjais, kai bus atnaujinta LPGA. .

Lexi Thompson sukrėtė Mažosios lygos golfo turo legendą

Lexi Thompson - Nuotrauka: © Keith Allison per Wikimedia Commons

Antradienį LPGA žvaigždė Lexi Thompson pateko į Sunny Kim „Minor League“ golfo turnyro pirštu. Lexi Thompsonas ir Sunny Kim buvo lygūs, kol Kim paukštelėjo paskutinę dviejų dienų turnyro skylę, kad finišuotų septyniomis lygiosiomis.

Amerikietis vien ant paskutinio pakylos laiptelio sugebėjo paskutinį 66 ratą. 11 kartų LPGA nugalėtojas trečioje vietoje apėmė keturis smūgius Luke'ui Graboyesui ir Mattui Holutai. Jon Curranas, buvęs „PGA Tour“ profesionalas ir „Korn Ferry Tour“ nugalėtojas, finišavo penktoje vietoje, o šešiskart Europos turo nugalėtojas Thomas Levetas finišavo septintoje vietoje.

Kim, kuris gimė Pietų Korėjoje ir užaugo Kvinsse, Niujorke, laimėjo neįtikėtiną 71 „Mažosios lygos“ golfo turo titulą nuo tada, kai 2007 m. hitai metų pradžioje, kai jis pasiekė pirmuosius 59 trasoje.

Kim prisijungė prie Mažosios lygos golfo turo 2006 m., O kitais metais tapo profesionalu. Antradienį nugalėtojui įteikus 1 USD čekį, jis uždirbo daugiau nei 500 286 USD karjeros uždarbio.

Tuo tarpu Lexi Thompson laimėjo 1 USD už savo antrąją vietą. Tikimasi, kad ji kitą savaitę varžysis LPGA klasikiniame maratone.