„Leona Maguire“ tapo pirmuoju trečiadieniu, du kartus laimėjusiu „Annika“ prizą, kurį „2M“ įteikė kaip geriausią moterų golfo mėgėją.

Leona 21-erių Maguire šį sezoną iškovojo tris titulus ir kiekviename savo sužaistame turnyre užėmė 6-ą geriausią vietą. Tai apima NCAA čempionatą, kuriame ji susitvarkė antrą kartą.

Laimėdama apdovanojimą (kurį ji taip pat gavo 2015 m.), Maguire rugsėjo 14–17 dienomis bus atleista nuo penktojo LPGA „Evian“ čempionato.

Stebėtinu žingsniu praėjusį rudenį Maguire pasitraukė iš LPGA Q-School finalų ir nusprendė nutraukti savo karjerą „Blue Devils“ vietoj. Pagrindinis pasaulio mėgėjas dabar turi septynis akademinius titulus.

Už „Annika“ apdovanojimą balsuoja kolegijos žaidėjai, treneriai ir žiniasklaida. Kiti nominantai apdovanojimui buvo Jennifer Kupcho iš „Wake Forest“ ir Andrea Lee iš Stanfordo.