Sunkiomis sąlygomis Lee-Anne Pace išlaiko „Investec South African Women Open“ turnyrą po atkrintamųjų varžybų prieš argentinietę Magdaleną Simmermacher. Agathe Sauzon Prancūzijoje finišavo pirma šeštoje vietoje.

#LETWinnerSelfie su @TitleistEurope, Lise-Anne Pace nugalėtoja Pietų Afrikoje – per Twitter @LET

#LETWinnerSelfie su @TitleistEurope, Lee-Anne Pace nugalėtoja Pietų Afrikoje – per Twitter @LET

Steenbergo golfo klube, par 72 iš 6521 jardo, pagaliau vietinis žaidėjas iš scenos išsiskyrė ir laimėjo Investec South African Women Open turnyrą. Nepaisant to, kad pradėjo septynis smūgius nuo Velso lyderės Becky Brewerton, du žaidėjai pasinaudojo galimybe patekti į atkrintamąsias. Išties šeštadienio vakaro lyderis daug žaidėjų įtraukė į varžybas dėl titulo, dėl sunkios 78 (+6) kortos kaltės.

Pagaliau geriausiai pasirodė Lee-Anne Pace ir argentinietė Magdalena Simmermacher su korta po 70 (-2). Galima pastebėti, kad tik keturi žaidėjai sekmadienį žaidė žemiau.

Tada abu žaidėjai patraukė į atkrintamąsias varžybas, kurios nusišypsojo čempiono titulą ginančiam Lee-Anne'ui Pace'ui. Taigi ji išlaiko savo titulą, įgytą 2021 m.

Mūsų mėlynųjų moterų rezultatai per šį „Investec South African Women's Open“.

Agathe Sauzon finišavo pirma Prancūzijoje ir užėmė šeštąją vietą. Ji grąžino kortas 74-70-77 prieš uždarydama paskutine korta PAR, 72 sekmadienį. Ši korta leidžia jam iš 15 vietos pakilti į šeštą.

Emma Grechi užbaigia smūgį už Agathe Sauzon. Sekmadienį, sunkią dieną, ji startavo trečioje pozicijoje. Nepaisant 77 (+5) finalo, ji užima 7 vietą.

Céline Herbin turnyro pabaigoje užima 18 vietą. Ji grąžina kortas 72-74-75-76 už savo savaitę ir iš viso +9.

Charlotte Liautier ir Lucie Malchirand užima 26 vietą +10. Deja, paskutinę dieną Lucie Malchirand kovojo su 80 (+8) korta.

Anne-Charlotte Mora turnyrą baigė 42-oje pozicijoje. Ji pateikia kortas 70-72-80-79, iš viso +13.

Anne-Lise Caudal, surinkusi +14, užima 45 vietą. Per savaitę ji duoda 74-76-76-76 korteles.

Norėdami rasti visą pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.