Koks Singapūro klasikos posūkis! Pradėjęs 11-oje vietoje keturiais smūgiais atsilikęs nuo pirmaujančių vyrų, Ockie Strydomas pasirašo savaitės kortelę su 63 (-9) ir iškelia trofėjų. Jis vienu žingsniu lenkia suomį Samį Valimakį. Antoine'as Rozneris ir Matthieu Pavonas turnyre užėmė šeštąją vietą. Julien Brun pasirašė 15 geriausių ir užėmė dvyliktą vietą.

Strydomo sugrįžimas į Singapūro klasiką, Antoine'as Rozneris 6-as

Ockie Strydom Singapūro klasikos nugalėtojas – per Twitter @DPWorldTour

„DP World Tour“ žaidėjai šią savaitę varžėsi „Singapore Classic“ varžybose „Laguna National Golf Resort Club“. Po keturių golfo raundų pagaliau laimi Pietų afrikietis Ockie Strydom. Jis tiesiog pasirašo savaitės kortelę sekmadienį su putojančiu 63 (-9).

Pradėjęs nuo 11-os, atsilikęs keturiais smūgiais, Pietų afrikietis puikiai sugrįžo ir iškovojo antrąją pergalę DP World Tour. Jis jau buvo laimėjęs Alfredo Dunhillo čempionatą 2022 m.

Jis vienu žingsniu lenkia suomį Samį Valimakį. Marcelis Scheideris (GER), Jeunghunas Wangas (COR) ir Alexanderis Del Rey (ESP) užima 3 vietą ant prizininkų pakylos.

Antoine'as Rozneris ir Matthieu Pavonas šioje rungtyje užėmė šeštąją vietą. Antoine'as Rozneris dėl 67 (-5) kortos pakilo 10 vietų.

Judėjimo dieną laiko lyderis Julienas Brunas Singapūre užėmė 12 vietą. Jis prarado kelias vietas lenktynėse į Dubajų, bet vis tiek liko tarp 10:10.

David Ravetto šioje Singapūro klasikoje užėmė 23 vietą. Visą savaitę jis žaidė mažiau nei kortomis 67-71-70-69.

Clémentas Sordet užėmė 30-ą vietą su -10, atsilikdamas devyniais smūgiais nuo Pietų Afrikos nugalėtojo.

Norėdami rasti galutinę Singapūro klasikos lyderių lentelę: Cliquez ici.