Paskutinės 62 (-8) kortelės dėka Pablo Larrazabalas pagaliau įveikė savo varžovus ir iškovojo antrąją pergalę šiais metais DP World Tour, ISPS Handa čempionate Ispanijoje. Antoine'as Rozneris pasirašė savo pirmąjį sezono 5 geriausių taškų sąrašą, pelnęs tris smūgius iki pergalės.

Larrazabalo nugalėtojas namuose, Rozneris 5-as

Pablo Larrazabal ISPS Handa čempionato Ispanijoje nugalėtojas – per Twitter @DPWorldTour

Taragonos ežerų trasoje pergalę pagaliau iškovojo vietos gyventojas iš etapo. Dėka geriausios savaitės kortelės per paskutinį turą – devynis paukščius (iš jų penkis iš eilės tarp 9 ir 13) už vieną bogey, Pablo Larrazabal laimėjo vienu žingsniu pranašesnis prieš savo tautietį Adrianą Otaegui. Taip jis laimėjo ISPS Handa čempionatą Ispanijoje – antrąją pergalę šį sezoną po „MyGolfLife Open“, kurį surengė Pecanwood 2022. Pasaulyje jis iš 109 vietos pakilo į 68. Ši pergalė jam taip pat leidžia užimti ketvirtąją vietą „Race To Dubai“ lenktynėse.

Antoine'as Rozneris Ispanijoje finišavo pirmuoju prancūzu. Dėka kortelių 67-68-66-67, jis baigia savo savaitę su -12, trimis smūgiais iki pergalės. Jis pasaulio reitinge užėmė 22 vietas ir pakilo į 153.

Victoras Perezas pasirašė savo pirmąjį dešimtuką nuo 10 m. lapkritį vykusio Portugal Masters turnyro. Paskutinė 2021 (-66) korta leidžia jam įgyti 4 vietų, kad patektų į dešimtuką. Iš viso jis grąžina kortas 16-10-70-68. iš -68. Šis geras pasirodymas leidžia jam pirmą kartą per beveik metus iškovoti vietas pasaulio reitinge.

Adrienas Saddier savo savaitę baigia tarp 15 geriausių. Jis duoda kortas 69-67-70-68. „Race to Dubai“ lenktynėse jis užėmė 42 vietas.

Visų mūsų prancūzų balai:

Mike'as Lorenzo-Vera, sekmadienį surinkęs 72 (+2) kortą, šią savaitę Ispanijoje pagaliau užėmė 23 vietą.

Raphaël Jacquelin ir Clément Sordet užėmė 38 vietą, bendroje įskaitoje -3.

Julien Guerrier šią savaitę grąžina kortas 70-67-71-70 ir užima 49 vietą su -2.

Jaenas-Baptiste'as Gonnetas atsilieka vienu šūviu už jo, 54-oje pozicijoje esant -1.

Julienas Brunas sumoje PAR užima 56 poziciją su kortomis 73-66-68-73.

Norėdami rasti visą ISPS Handa čempionato Ispanijoje lyderių lentelę: Cliquez ici.