Puikios 62 (-9) kortelės, naujo „Châteaux“ kurso rekordo, autorė Caroline Hedwall šį sekmadienį laimėjo 28-ąjį „Lacoste Ladies Open de France“ leidimą, praėjus šešeriems metams po paskutinės pergalės „Ladies European Tour“. . Prancūzijos premjera Céline Herbin finišavo vienuolikta.

• Caroline Hedwall - © PBallet / ASO

Pradėjusi savo paskutinį ratą šį rytą, likus pusantros valandos ir aštuonioms rungtynėms iki lyderių, Caroline Hedwall neįsivaizdavo dienos pabaigos su trofėjumi rankose. Po trijų kortų su 69, 71 ir 70 iš viso -3 iš tikrųjų tai buvo septyni galvos smūgiai. Tačiau sekmadienio, kuris liks turnyro ir Europos trasos metraščiuose, pabaigoje ji pakėlė taurę po to, kai tautiečiai ją apipurškė šampanu. Neįtikėtino 62 (-9) autorė švedė ne tik sumušė „Châteaux“ trasos rekordą, bet visų pirma matė, kad jos priešininkės viena po kitos nesugeba prilygti jos bendrajam rezultatui -12. Pagaliau dviem atstumais ji aplenkė 66-erius (-5) sužaidusį Pietų Afrikos Stacy Lee Bregmaną.

„Tai, kas įvyko, yra nerealu, jei atvirai ... Aš tiesiog nuėjau į kursą tikėdamasis gauti gerą rezultatą ir tikrai tai padariau. Ir vėl man atrodo, kad praleidau keletą taškų! " Hedwallas pakomentavo be klaidos užregistravęs devynis paukščius. „Tai buvo viena iš tų dienų, kurios pasitaiko retai, kai jaučiau, kad golfas yra lengvas. " Būdama 29-erių, gimtoji Täby iškovojo šeštą sėkmę „Ladies European Tour“ turnyre, praėjus šešeriems metams po dienos. Teisingas atlygis už šią žaidėją už akinančią karjeros pradžią, vainikuotas unikaliu žygdarbiu 2013 m. „Solheim“ taurės varžybose, kur ji laimėjo penkerias rungtynes. Dėl šios sėkmės ji taip pat įsidėjo bilietą į Evian čempionatą - paskutinį metų majorą kitą savaitę Haute-Savoie mieste.

Paskutinėje dalyje išlyginta Marion Ricordeau negyveno svajonių sekmadienio. Kaltas dėl kelių brangių klaidų žaidimo viduryje, „Picardie“ vis dėlto finišavo ant aukšto balo - trys paukščiai ant paskutinių šešių skylių leido jam padaryti 74 (+3) 15 vietos sinonimą. „Gaila žaisti tik šešias golfo duobutes, kai reikia atlikti 18 ... Bet buvau labai paliesta, kai žiūrovai mane nuolat skatino, kai buvau tikrai nepatikimas. Buvo puiku, kad mane taip nešiojo, ir tai leido man laikytis iki galo ir šiek tiek sugrįžti “., - pabrėžė ji. Šiame 28-ajame „Lacoste Ladies Open de France“ leidime geriausiai pasirodė „Céline Herbin“, kuri grąžino gerus 68 (-3) ir užėmė vienuoliktą vietą prie -7. „Sulaukiau labai teigiamo savaitės įvertinimo: mano jausmai buvo labai geri, aš padariau tris kortas pagal nominalią vertę ir, nepaisant sudėtingos turnyro pradžios, nes neturėjau savo klubų, tai buvo labai gera pasiruošimas Évian kitai savaitei », sakė ambasadorius Lacoste'as. Isabelle Boineau (68, -3) užėmė 17 vietą prie -5, o Jade'as Schaefferis-Calmelsas (73, +2) finišavo 25-oje vietoje -2.

Galimi visi rezultatai spustelėję šią nuorodą.