Dėka paskutinio 69 turo (-3), anglė Liz Young laimėjo šį VP Bank Swiss Ladies Open turnyrą. Ji lenkia švedę Linn Grant ir savo tautietę anglę Rosie Davies. Charlotte Liautier ir Anne-Lise Caudal, deja, neatsiliko nuo lyderių: šiose varžybose Šveicarijoje jos užėmė atitinkamai 7 ir 11 vietas.

Liz Young pergalė, Liautier 7 vieta

Liz Young Swiss Bank Ladies Open nugalėtoja – kreditai: Tristan Jones/LET

„Ladies European Tour“ žaidėjos šią savaitę dalyvavo „Swiss Bank Ladies Open“ golfo parko Holzhäusern aikštyne. Dėka paskutinio 69 turo (-3), laimėjo lyderė paskutinio turo pradžioje Liz Young. Su savo keturiais paukščiais, skirta vienam bogey, ji tik šiek tiek lenkia švedę Liną Grantą. Rosie Davies užbaigia šio VP Bank Swiss Ladies Open prizininkų pakylą. Tai pirmoji Liz Young pergalė moterų Europos ture.

Po dviejų ratų mišinyje buvo dvi prancūzės, bet, deja, nesuspėjo išlaikyti lyderių nustatyto tempo.

Tačiau Charlotte Liautier savo raundą pradėjo kuo puikiausiai su trimis sparnuočiais ant pirmųjų penkių duobučių, net buvo įtaisyta lyderio kėdėje. Žaidimo vidurys buvo sudėtingesnis – du bogey į 8 ir 10 duobutes, tada du bogey į 15 ir 16 duobutes. Jaunoji prancūzė žaidė lygiai šiame paskutiniame rate ir savo turnyrą baigė septintoje vietoje su -8 rezultatu. .

Anne-Lise Caudal šią paskutinę dieną vaidina aukštesnį nei lygis. Dėl 73 kortos ji prarado dalį reitingo, o šiame turnyre Šveicarijoje ji užėmė 11 vietą.

Norėdami rasti galutinę šio „VP Bank Swiss Ladies Open“ pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.