Būdamas 22 metų Linas Grantas laimėjo „Volvo Car Scandinavian Mixed“ – mišrų turnyrą, kuriam pritarė „DP World Tour“ ir „Ladies European Tour“. Ji devyniais smūgiais lenkia savo tautietį Henriką Stensoną ir škotą Marcą Warreną. Romainas Langasque ir Matthieu Pavonas finišavo geriausiųjų dešimtuke užėmę 10 vietą.

Linn Grant pirmoji DP World Tour nugalėtoja moteris – per Twitter @DPWorldTour

Šią savaitę Švedijoje vyko mišrus turnyras, kurį patvirtino du Europos turai vyrams ir moterims: DP World Tour ir Ladies European Tour. Du pagrindiniai nugalėtojai Henrikas Stensonas ir Annika Sorenstam sveikina šį „Volvo Scandinavian Mixed“ automobilį Halmstado golfo klube.

Šį 2022 m. turnyrą Švedijoje laimi vietinis renginio gyventojas. Linn Grant po paskutinės kortos 64 (-8) laimi devyniais smūgiais iš anksto ir pakelia trofėjų. Ji pasirašo aštuonis paukščius be jokio bogey ir grąžina savo geriausią savaitės kortelę. Tai pirmas kartas DP World Tour istorijoje, kai moteris sekmadienio vakarą iškėlė trofėjų.

Būdama 22 metų Grant iškovojo savo trečiąją pergalę moterų Europos ture ir priartėja prie Maja Stark, vis dar pirmaujančios lenktynėse į Kosta Del Solį. Šios pergalės dėka ji beveik pateko į pasaulio 100 geriausių ir dabar užima 119 vietą.

Šeimininkas Henrikas Stensonas užėmė antrąją vietą turnyre su -15 kartu su Marcu Warrenu.

Romainas Langasque'as ir Matthieu Pavonas abu pateko į geriausių šio „Volvo Car Scandinavian Open“ dešimtuką, surinkę -10. Jie užėmė 13 vietą.

Mike'as Lorenzo-Vera pasirašo tarp 15 geriausių, o turnyrą baigia esant -11 13 pozicijoje.

Charlotte Liautier, vienintelė prancūzė, per pirmuosius raundus įveikusi dvi kortas, kurių nominalioji vertė yra mažesnė nei 70 (-2) ir 71 (-1), galiausiai finišavo bendroje įvykio paroje. Šiame turnyre Švedijoje ji užima 61 vietą.

Norėdami rasti visą Volvo Car Scandinavian Mixed lyderių lentelę: Cliquez ici.