Nepaisant spaudimo, solidus Romainas Wattelis šį sekmadienį Nyderlanduose laimėjo pirmąjį savo karjeros turnyrą Europos turo varžybose ir užėmė 187-ąjį startą. Joël Stalter užėmė 3 vietą.
Autorius Alexandre Mazas / ffgolf - (šaltinis: ffgolfas)

Romainas Wattelis - Nuotrauka: DR - Šaltinis: Europos turas per „Twitter“

Prancūzijos golfas turi naują čempioną! Šį sekmadienį „Spijk“ grąžinęs 69 (-2) kortelę, kurios pakaktų užtikrinti perėjimą į priekį šiame „KLM Open 2017“ finale, Romainas Wattelis laimėjo pirmąjį savo turnyrą Europos trasoje ir yra tapo 15-u trispalviu golfo žaidėju, laimėjusiu Europos ture. Pergalė ir ilgai lauktas šio dabar septynis sezonus turėjusio 26-erių žaidėjo, profesionalo ir turo nario, kuris šią savaitę Nyderlanduose užėmė 187-ą savo ilgos karjeros pradžią aukščiausiu lygiu. Po 25 viršūnių 10, įskaitant keletą skaudžių nesėkmių namų ruože (pavyzdžiui, 2014 m. Jis sekmadienį tame pačiame Nyderlandų turnyre žaidė 74 ir finišavo 5-as, o paskutinį ratą jis pradėjo pirmaudamas su trimis pataikymais. „avansas“, buvęs federalinio trenerio Oliviero Léglise'o protežė, kuris keletą mėnesių rado savo debiuto „Bussy“ trenerį Franką Schmidą, pagaliau pasiūlo sau užtarnautą pašventinimą. „Atvykęs čia, tiesą pasakius, nežaidžiau labai gerai. Praėjusią savaitę (Šveicarijoje, redaktoriaus pastaba) turėjau daug problemų. Taigi džiaugiuosi, kaip žaidžiau šią savaitę, ypač šį savaitgalį “, - po šypsenos sakė jis visas šypsodamasis.

Išimtis taikoma iki 2019 m. Pabaigos

Trečiasis prancūzas, užrašęs savo vardą ant trofėjaus, po tolimų pirmtakų Marcelo Dallemagne'o 1933 m. Ir Auguste'o Boyerio praėjusiais metais, Wattelis buvo stipriausias šį sekmadienį sunkiomis sąlygomis ir Olandijos nuožmiai ginamų kurso metu. komplikuotos vėliavos pozicijos. Trijų paukščių, žaidimo pradžioje (2, 4 ir 6 metu), autorius, Monpeljė vietinis gyventojas vėliau pasirodė mažiau sėkmingas, du 8 ir 11 vagonus praleido prieš paskutinį 10 metų paukščių. „Aš niekada negalvojau pagal rezultatą, bet tiesiog darau viską. Tai nebuvo viskas tobula, bet mano įdėjimas buvo tikrai geras nuo pradžios iki pabaigos. Pabaigoje nesijaučiau labai jaukiai, o aš tiesiog bandžiau paimti žalumynus 16 ir 17 metų, kurių vėliavos buvo sunkios, nes žinojau, kad galiu atlikti lygiavertiškumą net iš tolo “ , jis pasakė. Užfiksavęs paskutinį 69 (-2) tašką, Wattelis finišavo ties -15, smogdamas jaunam kanadiečiui Austinui Connellyui, kuris yra nepaprasto 66 (-5) autorius. Turėdamas šį sekmadienį surinktus 300 000 taškų, jis dabar yra 55-as „Race to Dubai“, bet visų pirma atleidžiamas nuo Europos turo iki 2019 metų pabaigos!

Valiantas Stalteris trečias

Paskutiniame šio sekmadienio mače su Wattel ir Tailando Kiradecho Aphibarnratu (pagal 9 vietą po dvigubų 15 ir 18 ratų 3 ir 13 ratų) Joëlas Stalteris yra tarp šešių žaidėjų, priskiriamų 11-ajam taškui -15. „Lorrainer“, greitai sumušęs keturis paukščius ant pirmųjų aštuonių skylių, ilgą laiką vadovavo turnyrui vienas ar kartu su savo žaidžiančiais partneriais. Tačiau nukentėjęs dėl greičio sumažėjimo grįžęs ir kaltas dėl trijų vežimėlių tarp 3 ir 129 d., Naujokas turėjo palikti pergalę savo tautiečiui. „Aš suteikiau sau galimybę laimėti. Puikiai sekėsi, bet grįžus, deja, buvo mažiau prisegta. Turiu šiek tiek kartaus skonio, kad užimčiau 2 vietą, nes esame daug vienodi. Bet tai geriausia mano savaitė Europos turo metu, todėl tai atsiminsiu ir žinau, kad man toli gražu nėra to, ko reikia norint laimėti “, - sakė jis. Nepaisant to, jis pasirašė geriausią savo karjeros pasirodymą „Tour“ turnyre ir dėl įmuštų 73 500 taškų peršoko į 100 vietą R100D. Jei jis vis dar turi galimybę integruotis į geriausiųjų šimtuką ir taip išsaugoti savo kortelę kitais metais (dabar jis atsilieka apie 000 XNUMX taškų), Hugho Marro studentas davė sau daug vilčių. sezono pabaigos.

Berardo baigiasi gerai

Puikiai pasirodė Clémentas Berardo (67, -4), kuris užima 17 vietą prie -9 ir užtikrintai pasirodys kitą savaitę vis dar Europos turo „Portugal Masters“ klube. Matthieu Pavonas (72, +1) ir Damienas Perrieras (71, par.) Finišavo 38 vietoje prie -5, o Sébastienas Grosas (74, +3) užėmė 70 vietą prie +5.