Dėl sumos -14 ir paukštelio pirmoje atkrintamųjų varžybų duobutėje šį KPMG moterų Irish Open turnyrą laimi 27 metų čekė Klara Spilkova. Pirmoji turnyrinės lentelės prancūzė finišavo toli nuo pergalės, Camille Chevalier užėmė 35 vietą ir surinko -5.

Klara Spilkova laimi Airijoje

Klara Spilkova KPMG Women's Irish Open nugalėtoja – per Twitter @LETgolf

„Ladies European Tour“ šią savaitę vyko Airijoje Dromolando pilies trasoje, skirtoje „KPMG Women's Irish Open“. 6146 400 jardų aikštyne per keturis turus susitiko geriausi Europos žaidėjai, kurių bendras prizinis fondas siekė 000 27 eurų. Po keturių turų ir atkrintamųjų varžybų pabaigoje su trimis žaidėjais pagaliau šį KPMG Women's Irish Open laimėjo čekė Klara Spilkova. 67-erių futbolininkė paskutiniame ture grąžino 5 (-72) kortą, kurią XNUMX-oje duobutėje išmušė paukštis, kad išplėštų vietą atkrintamosiose varžybose.

Priešingai nei suomei Ursulai Wikstrom ir danei Nicole Broch Estrup, žaidėja iš Čekijos sugebėjo pasitraukti iš žaidimo, pasirašydama paukštį ant pirmos atkrintamųjų varžybų duobutės, kad laimėtų. Ji netgi būtų galėjusi laimėti kupiną pergalę, jei jos žetonas ereliui šiame 5 pare nebūtų padaręs kablelio ant duobės krašto.

Su KPMG Women's Open trofėjų Klara Spilkova papildo antrąją savo rekordo eilutę „Ladies European Tour“.

Camille Chevalier finišavo geriausia prancūzė, toli nuo pergalės, 35-a, esant -5. Agathe Sauzon finišuoja 45-a. Anne-Lise Caudal užima 46 vietą, o Lucie Malchirand - 61 vietą.

Norėdami rasti visą šios Irish Open Ladies lyderių sąrašą: Cliquez ici.