Imperial keturis ratus, tai buvo anglas Jordanas Smithas, kuris laimėjo šį Portugal Masters su nuostabiu rezultatu, klausykite atidžiai, -30 per keturis ratus. Paskutinę kortą 63 (-8) jis vienu žingsniu lenkia malaizietį Gaviną Greeną. Antoine'as Rozneris Prancūzijoje finišavo pirmas, užėmęs 8 vietą ir sumoje -17.

Jordanas Smithas buvo karūnuotas Portugalijos meistrų varžybose

Jordanas Smithas karūnuotas Portugalijos meistrų varžybose – per Twitter @DPWorldTour

Šią savaitę „Dom Pedro Victoria“ golfo aikštyne Portugalijos „Masters“ proga prapliupo paukščių lietus. Nuo pirmojo raundo Jordanas Smithas paleido paukštelių mašiną, pasirašydamas kortelę su 62 (-9), todėl jis tapo vieninteliu lyderiu. Net jei po dviejų ratų jis sugebėjo pasidalyti lyderio poziciją, anglas nepaleis pirmosios vietos turnyrinėje lentelėje, pasirašydamas savaitgalį ugnimi: 62 (-9) / 63 (-8).

Su trimis ereliais, dvidešimt septyniais paukščiais ir tik trimis bogey Jordanas Smithas iškelia savo antrąjį trofėjų DP World Tour po 2017 m. pergalės „Porsche European Open“. Savaitę jis baigia turėdamas -30!

Gavinas Greenas šią savaitę Portugalijoje finišavo antras. Malaizietis bus pasirašęs tris kortas po 64 (-7) ir kortą 65 (-6), o iš viso -27, likus trims pergalės smūgiams. Tapio Pulkkanenas užkopė ant pakylos –22.

Antoine'as Rozneris Prancūzijoje finišavo pirmas ir užėmė puikią 8 vietą. Sekmadienį lenktynininkai pasirašė 66 (-5) kortą, o tai leidžia jiems įgyti aštuonias vietas ir patekti į 10 geriausių Portugalijoje.

Frédéricas Lacroix finišavo vienu metimu už Roznerio, 12-as su -16, dėka puikios paskutinės kortos 64 (-7). Joëlis Stalteris taip pat užima 12 vietą.

Norėdami rasti visą Portugal Masters lyderių lentelę: Cliquez ici.