HSBC moterų pasaulio čempionatą Jin Young Ko laimėjo grįžusi į varžybas įspūdingame LPGA turo finale. Perrine Delacour, pirmoji prancūzė, finišavo stipri ir užėmė gražią 13 vietą, esant -9. Celine Boutier užėmė 35 vietą su -3.

Jin Young Ko laimėjo HSBC moterų pasaulio čempionatą – nuotrauka LPGA per Twitter

Pasaulio lyderė Jin Young Ko užfiksavo stulbinamą 1 (-66) rezultatą, surinko 6 (iš viso -271), o sekmadienį surengė paskutinę 17 d. paukštę ir laimėjo HSBC moterų pasaulio čempionatą Singapūre dviem smūgiais aplenkdama kolegas South. Korėjietis In Gee Chun ir australas Minjee Lee.

Ko grįžo į LPGA turą po trijų mėnesių pertraukos, kad atsigautų po riešo traumos ir praleistų laiką su šeima Pietų Korėjoje prieš kelias savaites trukusias intensyvias treniruotes Palm Springse, Pietų Korėjoje, Kalifornijoje.

Jin-Young Ko laimėjo šešis kartus per paskutinius 10 startų ir pasiekė naują visų laikų rekordą LPGA ture. Tai buvo 15-as Ko raundas iš eilės septintajame dešimtmetyje, o septintajame dešimtmetyje Ko dalijosi 60 raundų iš eilės su Annika Sorenstam ir Ryu So-yeon.

„Tiesiog didžiuojuosi savimi, nes šeštojo dešimtmečio rezultatai per paskutinius 60 ratų, kaip tiesiojoje. Labai džiaugiuosi šiuo rezultatu, – sakė Ko. – Šiuo metu jaučiuosi nuostabiai. »

Ko taip pat žaidė mažiau nei 30 raundų iš eilės, tai dar vienas LPGA rekordas. Iki šeštadienio Singapūre ji buvo susieta su Sorenstam ir Lydia Ko. Ši serija prasidėjo paskutiniame Amundi Evian čempionato etape praėjusių metų liepą.

Laimėjęs 2022 m. sezono pradžioje, Ko tęsė ten, kur baigė dominuojantį 2021 m. sezoną. Pietų korėjietė praėjusį sezoną laimėjo penkis turnyrus ir pelnė geriausios moterų žaidėjos titulą bei trečią pergalę iš eilės.

Perrine Delacrour 15 geriausių

Golfo žaidėjas iš Ailette baigė labai gerais jausmais ir paskutinį raundą iškovojo 68 (-4) savo geriausią savaitės kortą. Ailette golfo žaidėjas, siekiantis patekti į 50 geriausių pasaulyje, paskelbė 5 birdie kaip ir prieš dieną, prieš dar vieną bogey, bet ji užėmė tvirtą 13 poziciją dėl erelio, būdama 16 metų.

Céline Boutier šį sekmadienį keitė gerą ir mažiau gerą. Po bogey nuo 1, Francilienne užfiksavo tris naujus bogey ir du birdie iki 11-os paros, o bendras rezultatas -1.