Trijų duobučių atkrintamųjų varžybų pabaigoje švedas Jesperas Svenssonas laimėjo „Porsche Singapore Classic“ prieš tailandietį Kiradechą Aphibarnratą. 2019 m. tapęs profesionalu, jis iškovojo pirmąją pergalę būdamas 28 metų DP World Tour. Matthieu Pavonas tęsia gerą sezono pradžią ir šią savaitę užėmė 5 vietą. Tai buvo didelis prancūzo 1-ojo numerio sugrįžimas DP World Tour po metų pradžios, visiškai skirtų Amerikos turui.

Jesper Svensson nugalėtojas Singapūre, Pavon 5 vieta

Jesper Svensson su „Porsche Singapore Classic“ trofėjumi – © CobraPumaGolf

„DP World Tour“ žaidėjai ir Matthieu Pavonas už didelį sugrįžimą į senojo žemyno trasą šią savaitę žaidė Singapūre „Porsche Singapore Classic“ lenktynėse. Pergalė lemta po trijų atkrintamųjų varžybų duobučių tarp švedo Jespero Svenssono ir tailando Kiradecho Aphibarnrato.

Tailandietis laikėsi iki galo, nelaimėjęs nuo 2018 m. Po erelio ant 72-osios duobutės jis įstojo, kad liktų gyvas antroje staigios mirties duobėje. Galiausiai jis praleidžia turnyrą 3-ioje duobutėje savo varžovui.

Pirmąjį pilną sezoną Jesperas Svenssonas prie savo rekordo prideda pirmąją pergalę iškėlęs „Porsche Singapore Classic“ trofėjų. Sėkmės dėka jis užėmė 3 vietą lenktynėse į Dubajų.

Matthieu Pavonas šią savaitę sugrįžo per Europos turą. Po kvalifikacijos DP World Tour čempionate PGA turo metu Bordo žaidėjui, kuris dabar pozicionuoja save kaip Europos ir pasaulio golfo lyderis, daug nutiko. Pavonas turėjo solidžią savaitę Singapūre užimdamas 5 vietą. Labai gaila dėl jo slenkančios dienos 71 (-1), todėl prancūzai toli nuo žaidimo dėl pergalės.

Norėdami rasti visą „Porsche Singapore Classic“ lyderių sąrašą: Cliquez ici.