Dėl rekordinio finalinio 63 turo (-10) Maja Stark dar kartą laimėjo šį sezoną per šį ISPS Handa World Invitational. Pauline Roussin-Bouchard turėjo solidų savaitgalį ir užėmė 22 vietą. Tarp vyrų trofėjų į viršų iškėlė Ewenas Fergusonas trijų metimų persvara.

ISPS Handa World Invitational: Sparkling Maja Stark

Moterų Europos turas 2022. ISPS HANDA World Invitational Pristato Avivo klinikos, Galgormo pilis. Šiaurės Airija. 11 m. liepos 14–2022 d. Maja Stark ir Ewenas Fergusonas. Kreditas: Tristanas Jonesas / LET

Dviguba Moterų Europos turo nugalėtoja 2021 m. sezono metu, po to dar kartą dviguba LET laimėtoja šį 2022 m. sezoną, Maja Stark spindėjo paskutinę dieną Airijoje. Švedė paskutiniame raunde pasirašo dešimt paukščių ir 63 (-10) kortą. Ji laimėjo penkių smūgių persvarą prieš amerikietišką Allisen Corpuz ir iškėlė ISPS Handa World Invitational trofėjų. Šis turnyras, kurį bendrai sankcionavo LET ir Amerikos moterų grandinė, Maja Stark tapo LPGA turo nugalėtoja.

Pauline Roussin-Bouchard, vienintelė prancūzė, įveikusi Cut, šioje rungtyje Airijoje užėmė 22 vietą. Po sunkios turnyro pradžios 75 (+3) Massereene golfo klube, ji žaidė visus raundus, įveikdama aikštę, įskaitant puikų 67 (-6) per judrią dieną. Jo rezultatas -6 turnyre leidžia jam pasirašyti tarp 25 geriausių.

Tarp vyrų šį renginį laimėjo škotas. Ewenas Fergusonas su kortele -1 paskutiniame ture, o bendras rezultatas -12, tampa dvigubu DP World Tour nugalėtoju, laimėdamas šį ISPS Handa World Invitational. Jis pasižymėjo anksčiau šiais metais laimėdamas Commercial Bank Qatar Masters.

Nė vienas prancūzas neįveikė paskutinio pjūvio. Geriausia trispalvė yra Adrienas Saddieris, kuris užėmė 39 vietą, per tris dienas surinkęs +1.

Norėdami rasti galutinę šios ISPS Handa World Invitational lamos lyderių lentelę: Cliquez ici.

Norėdami rasti galutinę šio ISPS Handa World Invitational vyrų lyderių lentelę: Cliquez ici.