„Inbee Park“ dabartinė pasaulio Nr. 2 šį sekmadienį pasirašė savo 13-ąjį titulą Amerikos trasoje Singapūre ir laimėjo rezultatu -15 HSBC moterų čempionėse 2 smūgiais prieš Lydia Ko (-13). . Karine Icher finišavo 27-a (-1).

„Inbee“ parkas © Thierry Plassais / „Swing-Feminin“

© Thierry Plassais / „Swing-Feminin“

Dvi taktų persvara dieną pradėjęs „Inbee Park“ paryškino septintąją ir vienuoliktąją „Sentosa“ golfo klubo aikštyno duobes.
Pietų korėjietė finišavo surinkusi 273 taškus (iki 15 metų) ir įveikė Ko, dabartinio pasaulio pirmąją vietą, išlaikydama savo dviejų taktų persvarą.

Stacy Lewisas finišavo trečias, -1 pagal parą, už rezultatą 72, keturiais smūgiais atsilikęs nuo Parko.

Praėjusiais metais antra finišavusi Azahara Munoz susitiko su ketvirta vieta minus-10 kartu su Shanshan Feng ir So Yeon Ryu.