Hideki Matsuyama yra antras japonas golfo istorijoje, laimėjęs WGC-HSBC čempionus „Eropean Tour“ turnyre. Jis iškovojo savo pirmąjį pasaulio čempiono titulą surinkęs milžinišką bendrą rezultatą 265 (-23). 7 smūgiais lenkė Henriką Stensoną ir Danielį Bergerį (-16). Grégory Bourdy ir Aleksandras Levy užėmė 52 ir 58 vietas.
Nuotrauka: DR

24 metų vyras šį rytą tarptautiniame „Sheshan“ golfo klube pasistatė 3 ilgiais geriau nei artimiausias varžovas, titulą ginantis Russelis Knoxas. Niekam nepavyko jo pagauti. Jis grąžino 66 kortelę, be klaidų iš viso -23.

Henrikas Stensonas nepriekaištingu 65-uoju tašku iš bet kurio bongio susilygino antrąja vieta ir pakilo į pirmąją vietą „Race to Dubai“, finalo serijos pradžios išvakarėse. Todėl Dany Willettas po nuviliančios savaitės yra nuverstas.

Amércinas Danielis Bergeris taip pat finišavo ties -16, vienu smūgiu lenkdamas 3-ąjį pasaulio numerį, Rory McIlroy ir dar vieną amerikietį Billą Haasą.

Šiame labai pelningame turnyre eurais ir taškais - daugiau nei 52 58 - Grégory Bourdy užėmė 40-ą vietą, o Alexas Levy - 000-ą.

Todėl Matsuyama pasekė Isao Aoki, kuris prieš 33 metus laimėjo „European Open“, pėdomis. Jis taip pat tampa pirmuoju japonu, laimėjusiu individualų pasaulio čempionato turnyrą.

Ši pergalė yra gero sezono ir žaidimo iki taško tęstinumas. Jis laimėjo Japonijoje ir paskutines dvi savaites užėmė antrą vietą „CIMB Classic“. Šie rezultatai paskatino jį patekti į pasaulio dešimtuką. Šį pirmadienį jis užims 10 vietą.

„Ši pergalė šiandien atveria perspektyvą turėti didesnių rezultatų nei anksčiau. Kitas mano tikslas yra laimėti „Grand Slam“ turnyrą. Darysiu viską, kad kuo geriau pasiruoščiau šiems kitiems renginiams. "

„Žaidimo pradžioje jaudinausi, bet galėjau paukštelėti ant pirmosios skylės. Tai įvedė mane į ritmą ir po to plaukiau pasitikėdamas savimi.

Tikrai nežinau, kodėl šią savaitę sužaidžiau gerai. Iš trijų dalyvavimų teko dukart trauktis, o pernai aš nežaidžiau gerai. Bet man sekėsi gerai, savo sūpynės tikrai nepakeičiau. Bet didelis skirtumas yra tas, kad tris savaites man sekėsi labai gerai. "

Šaltinis: Europos turas