Anglijos Džordžijos salė turi rimtų priežasčių švęsti šią metų pabaigą. Gavusi LET ordino „Už nuopelnus“, ji gavo „Metų žaidėjos“ apdovanojimą prabangioje apdovanojimų vakarienėje, kuri vyko po OMEGA „Dubai Ladies Classic“.

Nuotrauka: DR

21-erių metų Dorsetas laimėjo ordino „Už nuopelnus“ laimėdamas 368.934,60 10 eurų iš 20.000 turnyrų ir jam buvo įteiktas gražus deimantais padengtas OMEGA laikrodis ir XNUMX XNUMX eurų čekis.

„Hall“ 10 m. LET užfiksavo septynis geriausius dešimtukus, tarp jų du - Europos pagrindiniuose čempionatuose. Jos sezonas prasidėjo tvirtai - lygi trečioji vieta pasaulio moterų čempionate Kinijoje ir lygi ketvirta vieta „Lalla Meryem“ taurėje Maroke. Tada ji užėmė devintą vietą „Aberdeen Asset Management Ladies Scottish Open“ varžybose ir tada „Ricoh“ moterų varžybose „British Open“, vykusioje „Kingsbarns Golf Links“, pasidalijo 2017 vieta, todėl ji tapo kylančia Europos žvaigžde.

Jos debiutas kaip naujokė Solheimo taurėje, kur ji žaidė visose penkiose rungtynėse, įrodė savo reitingą pasaulio arenoje. Spektakliai buvo transliuojami daugiau nei 530 milijonų namų ir jį stebėjo 124.426 XNUMX žiūrovai „Des Moines“ šalies klube. Ajovoje.

Tada ji užėmė 10-ą vietą 5-ojoje „Evian“ pirmenybėse Prancūzijoje, prieš tai užimdama 4-ąją vietą Andalūzijos „Costa del Sol Open de España Femenino“ ir 2-ąją vietas „Fatima Bint Mubarak Ladies Open“, vykusiame Abu Dabyje.

Komentuodama savo sezoną ji sakė: „Tai buvo ilgi metai, ir aš džiaugiuosi gavusi šį apdovanojimą. Manau, kad šiais metais žaidžiau gerai ir turėjau labai gerų rezultatų. Tai buvo vienas iš mano tikslų nuo metų pradžios ir negaliu tuo patikėti. Solheimo taurė man buvo kažkas didelis, o užimti 3 vietą „British Open“ buvo didžiulė. Tada buvau antra Abu Dabyje, man patiko ši vieta, buvo puiku grįžti atgal ir dabar tai yra geriausia akimirka mano karjeroje, gavus Ordino „Už nuopelnus“. "