Matilda Carsten triumfavo namuose ir užėmė 68 (iš viso -5), kad laimėtų „Gant Ladies Open 2021“ - savo pirmąjį Europos titulą. Geriausia prancūzė Emma Grechi laimėjo savo pirmąjį dešimtuką „Ladies European Tour“ turnyre, 10-ą vietą turnyre su paskutiniu ratu 9 +72 (iš viso +1).

Pirštinės „Ladies Open“ (LET): laimi Matilda Carsten, 10 geriausių - Emma Grechi

Matilda Castren „Ladies Open Glove“ nugalėtoja - nuotrauka Tristan Jones - LET

Matilda Carsten vedė nuo pradžios iki galo, užbaigdama puikią savaitę, kai jos „Aura Golf“ kortose triumfavo jos 71, 69 ir 68 kortos.

Castrenas pasakė: „JAš toks laimingas! Aš negalėčiau būti laimingesnė. Tai aš čia ir atėjau, ir nuostabu, kad man pavyko. "

Paskutiniame savo rate suomė sugebėjo susitvarkyti su keturiais paukščiais - įskaitant du iš eilės 16 ir 17 iš eilės prieš vežimėlį, kad užfiksuotų pirmąją pergalę jos apsuptyje.

« Šiandien šiek tiek geriau prisiliečiau prie kamuolio, todėl turėjau dar keletą paukštės šansų, tačiau mano metimas nebuvo toks geras, kaip tikėjausi, ir praleidau keletą trumpesnių progų. Tai buvo šiek tiek apmaudu, bet aš tikrai bandžiau būti kantrus ir tikėti, kad galų gale jie kris, ir jie tai padarė teisingose ​​skylėse. Visada malonu gerai baigti », - paaiškino ji.

« Buvo puiku matyti tiek daug žmonių čia ir pamatyti vaikus. Daug žmonių ateidavo žiūrėti, pavyzdžiui, mano giminaičiai ir mano šeima - žmonės, kurių nemačiau keletą metų. »

Birželio mėnesį laimėjus LPGA MEDIHEAL 2021 čempionatą, Matildai Castren prireikė pergalės prieš LET, kad ji taptų turo nare ir galėtų pretenduoti į 2021 m. Solheimo taurės komandą.

Ji pridūrė: Mano tikslas buvo šią savaitę tapti LET nariu laimint. Negalėčiau būti laimingesnė ten patekusi ir esu tokia laiminga. Tai buvo mano svajonė nuo mažens būti Solheim taurėje. Tai yra vienas iš mano tikslų, kurį žinojau, kad tai gali būti įmanoma ateityje. Šiais metais viskas įvyko labai greitai, o kad būtų galima būti apsvarstytu - tokia garbė. Tikiuosi, kad taip nutiks ir galėsiu atstovauti Suomijai ir „Team Europe“.

Indas Tvesa Malik ir suomis Ursula Wikstrom užėmė tris galvas (-2), paskelbę atitinkamai 68 ir 69 raundus.

Trys žaidėjai buvo suskirstyti į ketvirtąją vietą su dalimi, įskaitant Tailando „Atthaya Thitikul“, norvegę Marianne Skarpnord ir Indijos atstovę Diksha Dagar.

Ispanijos golfo žaidėja Carmen Alonso liko septinta, o suomė Kiira Riihijarvi buvo aštunta su anglė Alice Hewson, argentinietė Magdalena Simmermacher ir prancūzė Emma Grechi. - „Bordelaise“, kuriai pavyko išsilaikyti geriausiųjų dešimtuke, kurią ji turėjo nuo pirmojo turo, - šiame paskutiniame raunde pasiūlė skylę vienoje vietoje 10 iš 3.

Kitos prancūzės, išlaikiusios pjovimo finišą už 25 geriausiųjų, Astrid Vayson de Pradenne, pasiekusios +7, finišavo 26-oje vietoje, Agathe Sauzon užėmė 9 taškus 35-oje pozicijoje, Anaëlle Carnet ir Emie Peronnin kartu finišavo 40-oje pozicijoje prie + 10. du smūgiai ir dešimt vietų priešais Anne-Charlotte Mora. , Isabelle Boineau užėmė 60-ą vietą, esant +15.

2021 m. „Costa del Sol“ lenktynėse Thitikul vis dar pirmauja turnyrinėje lentelėje su 1272,50 taško, o Sanna Nuutinen yra antra su 1016,42, o Stéphanie Kyriacou - trečia.