Shanshan Feng antrą kartą laimėjo „Sime Darby LPGA Malaiziją“. Kinų finalo 67 (-4) autorius baigiasi -17. Prancūzė Karine Icher dėka gražios paskutinės kortos 68-oje (-3) finišavo geriausiųjų dvidešimtuke, o bendras rezultatas buvo 20 (-278).

Shanshan Feng - © PMILLEREAU / KMSP

Shanshanas Fengas iškovojo savo penktąją pergalę LPGA trasoje, jau 2014 m. Sime Darby LPGA Malaizijoje. Fengas (-17) yra paskutinės 67 kišenių kortos autorius, savo pirmąją pergalę 2016 m. Sezone, aplenkęs Suzanną Petterseną, trys potėpiai.

Fengas dieną pradėjo su pirmosios skylės vežimėliu, tačiau ant dviejų iš pirmųjų savo penkių skylių gerai atsigavo su paukščiais, dieną užbaigė dar trim paukščiais ant devynių galinių.

- Jaučiuosi gerai, - tarė Fengas. „Mano jausmai čia tikrai labai geri, ypač per pastaruosius ketverius metus. Turėjau fantastišką savaitę, kiekvieną kartą čia grįžusi jaučiuosi kaip namuose. Esu tikrai atsipalaidavusi ir myliu mane palaikančią auditoriją, maistas yra puikus. Taigi labai laukiu sugrįžimo kiekvienais metais “.

Pettersenas vienas finišavo 2-oje vietoje 14-oje pagal par. Nugalėtoja titulą ginanti Jessica Korda po lėto starto finišavo stipri, o paskutinis ratas buvo 70-ies, ji pasidalijo 12-ą vietą.