Pirmojo pasaulio numerio Nelly Korda sunkus startas po „Amundi Evian“ čempionato turo su sunkiais 74, (+3). Tailandietis Anannarukarnas ir amerikietė Noh yra lyderiai (-6) Les Bleues yra vietoje su keturiomis iš penkių prancūzų, patekusių į geriausiųjų 25-ą.

„Evian“ čempionatas: Anannarukarnas ir „Noh“ lyderis, Korda sunkiai

Šeši kartus LPGA nugalėtoja Nelly Korda pernai birželį laimėjo savo pirmąjį majorą. (M. Joffresas / DR / „Amundi Evian“ čempionatas)

Spindinčiame danguje „Amundi Evian“ čempionato 2021 metų lyderių sąrašo viršuje išsiskyrė du jaunieji „LPGA Tour“ talentai. Pajaree Anannarukarn, 22 metų, 113 pasaulio žaidėjų, ir Yealimi Noh, 19-metė, 62-oji reitingo pozicija iš San Francisko, ketvirtadienį paskelbė po solidžią 65 (-6) kortelę ir pasidalijo persvara po 18 duobučių ketvirtajame didžiajame moterų sezono čempionate.

Nohas, kuris netoliese tapo „Cambia Portland Classic“ pergalės laimėjimu būdamas 17 metų, tapo 2019 m., Pradėjo erelį, esantį 4 skylės 1 paroje, ir baigė ratą paukščiu 18 d.. 65-asis yra jo eilė. žemiausia karjera didelėje lygoje.

« Sąžiningai, aš tiesiog norėjau gerai finišuoti, nes pradėjęs nuo erelio norisi gerai žaisti, kad dar geriau gautum tą gerą startą. „Sakė Nohas, kuris„ Evian “komandoje debiutavo 2019 m., Baigdamas T44. " Posūkyje buvo šiek tiek lėta, bet tada pataikiau į keletą putų ir pataikiau daug žalumos. »

Anannarukarnas turėjo šešis paukščius, įskaitant 10 metrų ilgio, esantį Nr. 8, kelionėje be vežimėlių aplink „Evian Resort“ golfo klubą. Kaip ir Nohas, Anannarukarnas ketvirtadienį patraukė savo pagrindinį posūkį ir pabrėžė, kad jo trumpas žaidimas buvo raktas į sėkmę šiandienos rezultatuose.

« Manau, kad ir aš gana gerai pataikiau į savo lygintuvus, todėl tai tikrai padeda, ir pataikiau į ilgus putlus “, - sakė Anannarukarn. « Aš vėl bandžiau sutelkti dėmesį į greitį ir į tai, ką dirbau, ir manau, kad tai pavyko gana gerai.. "

Pasaulio pirmoji Nelly Korda sunkiai praleido dieną ieškodama antro svarbiausio titulo, užfiksuodama 1, (+74) kortelę. du paukšteliai prieš penkis vežimus. Jauniausia iš seserų Kordų (3) - 22 taškaie reitingo, smūgis už vyresnio amžiaus (28 m.), 88 me su 73 balais.

Nugalėtojui titulą gavusiam Jinui Young Ko sekėsi ne ką geriau - jis surinko 72 +1 per parą. Korėjietis grąžino keturis paukščius ant 6, 7, 9 ir 18 skylių penkiems vežimėliams.

Praėjusi pasaulio Nr. 2, praradusi Nr. 1 vietą Nelly Kordai, Ko prieš tris savaites laimėjo „Amerikos savanorių“ komandą už pirmąją sezono pergalę ir aštuntą titulą „LPGA Tour“ turnyre.

Pietų Korėja laimėjo „Evian“ 2019 m., O praėjusiais metais įvykis buvo atšauktas po sveikatos krizės.

"Aš visur mačiau savo nuotrauką, taigi buvau panašus į" Oho, tai buvo tik prieš dvejus metus, bet jaučiuosi kaip prieš penkerius metus "sakė Ko, kuris laimėjo savo pirmąjį pagrindą anksčiau 2019 m. „ANA Inspiration“.

Ji startavo netrukus po 8 val. Su buvusiomis čempionėmis Anna Nordqvist (2017 m.) Ir Angela Stanford (2018 m.).

Stanfordas užfiksavo 70 balų, arba 1 žemesnį nei nominalus, o Nordqvistas liko lygiavertis (71)

„Inbee Park“, septynis kartus pagrindinė nugalėtoja, užimanti 3-ą vietą pasaulyje, vaikosi vienintelio svarbiausio turnyro, kurio jai nepavyko laimėti. Ji laimėjo „Evian“ 2012 m., Tačiau tai buvo metai prieš turnyro svarbą.

Prancūzijos pusė

Keturios iš penkių patekusių trispalvių patenka į geriausiųjų 25 vietą. Su dviem solidžiomis 68 kortelėmis, skirtomis Céline Herbin (penki paukščiai prieš du vežimus) ir mėgėjiškai Pauline Roussin-Bouchard (keturios birdies vienam bagiui), yra 11e pozicija (68, -3).
Lucie Malchirand (18 m.), Pasinaudojusi kvietimu, o 1-oji prancūzų atstovė Céline Boutier šį pirmąjį ratą įveikė 22-oje pozicijoje (-2). Perrine Delacouras labai toli užima 88 vietą (+2).

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici