Paskutinėje dalyje, prasidėjus DP World Tour sezono pirmojo Rolex serijos paskutiniam ratui, Rory McIlroy įveikė amerikietį Cameroną Youngą ir laimėjo antrą kartą iš eilės „Hero Dubai Desert Classic“ lenktynėse. Antras praėjusią savaitę už Tommy Fleetwood, šios savaitės nugalėtojas, šiaurės airis pradėjo stipriai sezoną! Antoine'as Rozneris finišavo kaip geriausias prancūzas 16 pozicijoje esant -5. Romainas Langasque ir Mike'as Lorenzo-Vera užėmė 25 vietą reitinge.

Rory McIlroy laimėjo Hero Dubai Desert Classic

Rory McIlroy laimėjo Hero Dubai Desert Classic – per Twitter @DPWorldTour

Ir keturi Rory McIlroy ištaigingame Medžliso aikštyne „Emirates“ golfo klube Dubajuje! Po 2009, 2015 ir 2023 metų šiaurės airis ketvirtą kartą iškovojo Hero Dubai Desert Classic titulą. Nors šeštadienį jis pradėjo dešimčia smūgių atsilikdamas nuo lyderių, keturis kartus pagrindinis nugalėtojas savaitgalį įgijo favorito statusą. Slenkančią dieną rezultatu 63 (-9), o sekmadienį - 70 (-2), jis laimėjo pergalę prieš lenką Adrianą Meronką.

Po žaidimo kalbintas šiaurės airis pripažino, kad tai buvo gera sezono pradžia, praėjusią savaitę antras už Fleetwood ir šios savaitės nugalėtojas. Jis vis dar stengiasi išvengti kelių blogų metimų, kairiųjų metimų, kurie jam kainavo pergalę praeitą savaitę Dubajaus įlankoje, arba bogey savo paskutiniame raunde 5-oje 13-oje vietoje.

Nepaisant to, tai jau trečioji „Rolex“ serijos pergalė McIlroy'ui, kuris ir toliau papildo savo pasiekimų sąrašą. Nekantraujame vėl pamatyti jį specialybėse.

Adrianas Meronkas šią savaitę surengė puikų pasirodymą rimtu žaidimu, kuris nebuvo toli nuo pergalės. Jis užėmė 2 vietą, esant -13, ir vienas smūgis iki pergalės.

Su McIlroy paskutinėje dalyje siejamas ir nuo antrojo turo lyderis Cameronas Youngas nesugebėjo atsispirti šiaurės airiui. Po sunkios dienos ir daugybės klaidų jis užėmė 3 vietą esant -12.

Antoine'as Rozneris finišavo kaip geriausias prancūzas su gera galutine korta 67 (-5): jis užima 16 vietą. Mike'as Lorenzo-Vera ir Romainas Langasque'as finišavo 25 pozicijoje su -3.

Norėdami rasti visą Hero Dubai Desert Classic lyderių lentelę: Cliquez ici.