Dėl išsiliejusio kremo įtampos pabaigoje ant paskutinių duobių Maja Stark laimėjo Amundi German Masters turnyrą vienu žingsniu aplenkdama Jessica Karlsson ir Leonie Harm. Anais Meyssonnier sekmadienis bus labai sunkus – 78 (+6). Galiausiai ji užėmė 32 vietą.

Maja Stark laimi „Amundi German Masters“ per Twitter @LETgolf

Maja Stark laimi „Amundi German Masters“ – per Twitter @LETgolf

„Amundi German Masters“ savo staigmenos prizą įteiks „Golf & Country Club Seddiner See“. Paskutiniame rate pirmavo Jessica Karlsson, kurią lydėjo Maja Stark ir Carmen Alonso. 17-os starto pradžioje švedė vis dar buvo lyderė, turėdama dviejų taktų persvarą.Deja, turnyrą ji baigė dviem iš eilės žaidusiais bogeais.

Tuo tarpu Maja Stark savo žaidime sugebėjo pasinaudoti galimybe įmušti 17-ą duobutę, o po to iškovoti pergalę 72-oje duobutėje, geležiniu smūgiu vos ne per kelis centimetrus.

Starkas iškovojo antrąją pergalę šiais metais vienu žingsniu aplenkdamas Jessicą Karlsson ir Leonie Harm ir iškėlė Amundi German Masters trofėjų. Ji taip pat atgauna lyderio poziciją lenktynėse į Kosta Del Solį, aplenkdama Liną Grantą ir Johanną Gustavsson.

Geriausia turnyro prancūzė Anais Meyssonnier užėmė 32 vietą. Vis dėlto ji sužibėjo per šį Amundi German Masters turnyrą ir penktadienį ir šeštadienį pasižymėjo geriausiu rezultatu – 67 (-5) ir 65 (-7). Sekmadienį ji startavo 5 pozicijoje, tačiau nesugebėjo žaisti golfo, reikalingo norint pakilti į lenktynes ​​dėl pergalės. Ji pagaliau grąžina sunkų 78 (+6) ir užėmė paskutinę 32-ąją vietą su -3.

Norėdami rasti galutinę šio Amundi German Masters lyderių lentelę: Cliquez ici.