Būdama vos 21 metų švedė Maja Stark laimėjo „Creekhouse Ladies Open“ - tai buvo pirmoji pergalė „Ladies European Tour“. Paskutinio raundo pradžioje jaunasis žaidėjas Kristanstado golfo klubo aikštėje atidavė 71 (-1) kortelę ir turnyrą baigė ties -9.

Su paskutine kortele PAR, Agathe Sauzon pakabina 10 geriausiųjų, iš viso +2.

„Creekhouse Ladies Open“: Maja Stark laimi, 10 geriausių „Sauzon“

Maja Stark - © Mark Runnacles / LET per flickr - „Creative Commons“ licencija

Tik prieš mėnesį tapusi profesionalė Maja Stark smūgiuoja pergale prieš aukščiausią Europos divizioną.

Prieš dvi savaites ji jau sužibėjo laimėdama savo pirmąjį profesionalų turnyrą - „Trelleborgs Kommun“ PGA čempionatą, turnyrą, skaičiuojantį „LET Access“.

Dabar ji yra LET laimėtojų rato dalis.

Jo turnyras prasidėjo nuo vienos kortelės. Po pirmojo turo ji buvo 18 -oje vietoje.

Nuo antrojo turo ji pirmauja turnyre su nuostabia 65 (-7), pirmąja pozicija, kurios niekada nepaliks.

Savaitgalį ji grįžo, gavusi dvi kortas po PAR 71 (-1) ir 4 smūgiais laimėjo prieš savo pirmąjį persekiotoją ir tautietę Linną Grant, „Creekhouse Ladies Open“. Maja Stark pirmą kartą laimėjo LET namuose, savo šalyje Švedijoje.

Europos reitingo lyderė „Race to Costa Del Sol“ Atthaya Thitikul finišavo trečioje vietoje. Šis podiumas leidžia jam surinkti vertingų taškų, kad išsaugotų savo pirmąją vietą Europoje.

Mėlynajame krašte Agathe Sauzon finišavo pirmoji Prancūzijoje, ji užėmė 10 vietą +2.