Céline Boutier „Cognizant Founders Cup“ taurę baigė 19-oje pozicijoje, paskelbusi galutinę 68 (-3), savo geriausią savaitės kortelę, toli nuo antrą kartą renginį laimėjusios korėjietės Jin Young Ko (-18). Sudėtingą paskutinį ratą turėjęs Perrine Delacour (+4) finišavo 33 -as.

„Cognizant Founders Cup“: Jin Young Ko nugalėtojas, Céline Boutier - 20 geriausiųjų

© LPGA

Sekmadienį „Cognizant Founders Cup“ taurėje Jin Young Ko pirmavo nuo pradžios iki pabaigos, su 14 -uoju ratu iš eilės 60 -ajame dešimtmetyje (63, 68, 69 ir 66 m.).

Nuolat lyjant Mountain Ridge, 26 metų Pietų Korėjos žvaigždė leido atrodyti lengvai. Ji baigė rezultatu 66 (-5) už pergalę keturiais smūgiais prieš vokietę Caroline Masson.

Ko paskutinį ratą pradėjo keturių taktų persvara ir per visą dieną niekas nepasiekė trijų smūgių. Turnyras praktiškai baigėsi, beliko tik žinoti, kuo jis baigsis. Ko paukštis keturias iš penkių skylių paskutinių devynių viduryje ir finišavo su 266 (-18) kortele.

Tai jo 14 -asis turas iš eilės 60 -aisiais, nes 69 -as paskutiniame „Evian“ čempionato etape. Tai prilygsta rekordui, kurį Sorenstamas pasiekė savo sezono viduryje - 10 pergalių 2005 m.

„Sorenstam“ laimėjo tris iš keturių turnyrų per šį 14 iš eilės turų seriją 60 -aisiais, įskaitant pagrindinį. Ko laimėjo du kartus, o kitose pagrindinėse rungtynėse liko antras ir šeštas.

Ko prisijungė prie Nelly Kordos kaip vienintelė tris kartus šio sezono „LPGA Tour“ nugalėtoja, ir ji tapo penkta pietų korėjiete, pelniusi bent 10 pergalių, vis dar toli gražu ne 25 taškų rekordininkui Seil Pakui.

Praėjus savaitei po pergalės Atlanto mieste, Céline Boutier Cognizant Founders taurę baigė 19 -oje vietoje, kuri vis dar buvo patenkinama. Po trijų pirmųjų ratų, sužaistų 70, 70 ir 71 metais „Mountain Ridge Country Club“ 71 paroje, dabar dukart LPGA turo nugalėtojas savaitę baigė grąžindamas savo geriausią kortelę-68 (-3) kurią sudaro penki paukščiai ir du paukščiai. Šis geras paskutinis ratas leido jam įgyti 16 rangų, kad patektų į 20 geriausiųjų finalą, 19 -oje vietoje -5.

Kita vertus, nusivylimas Perrine Delacour, 6 -asis startas šį sekmadienio rytą ir 33 -as finiše po sunkių 75 (+4) be mažiausio paukščio horizonte ...

„Cognizant Founders Cup“: Jin Young Ko nugalėtojas, Céline Boutier - 20 geriausiųjųNorėdami peržiūrėti visą pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici