Pietų Korėja Kim Sei-young, pirmaujanti CME grupės turo čempionate nuo pirmojo turo, nesugebėjo laimėti paskutinio 2019-ųjų sezono LPGA turnyro ir užsitikrino savo trečiąjį metų titulą ir dešimtąjį karjeros ir laimėjo 10 milijono dolerių prizą - didžiausią prizą moterų golfo istorijoje. Vienintelė šiame finale dalyvavusi prancūzė Céline Boutier finišavo (1.5-a iki +47).

CME grupės turas: Sei-young Kim grąžina 1.5 mln

© Sei-Young Kim per Instagram

Po aštuonių metrų ilgio 72-osios skylės iškovojimo Kim laimėjo, užmušdamas rekordinius 1,5 milijono dolerių CME grupės turo čempionate Neapolyje, Fla. Sekmadienį. Paskutinis paukštis leido Pietų Korėjai atlikti paskutinį ratą 70 (-2) greičiu iš viso keturias dienas 270 (-18) greičiu, vienu tašku geriau nei anglui Charley Hull 66 (-6). . Amerikietė Danielle Kang finišavo ties -16 (272), o Nelly Korda, 71 (-1) finišavo 3-a.

Kim pergalė pelnė Pietų Korėjos golfo žaidėjų 15 trofėjų 2019 m., O vietinių žaidėjų pergalės per vieną sezoną rekordas buvo LPGA laimėjimas. Rekordas pirmą kartą buvo pasiektas 2015 m., O 2017 m.

Ji Eun-hee sausį laimėjo „Diamond Resorts“ čempionų turnyro atidarymą, o Kim titulas tapo paminklinio sezono tortu.

26-erių Kim dabar yra ketvirtas Pietų Korėjos atstovas, laimėjęs dviženklį LPGA turą po Pak Se-ri (25), Park In-bee (19) ir Shin Ji-yai (11). . Iš šių trijų golfo žaidėjų Pakas yra pensininkas, o Shinas dabar žaidžia Japonijos ture. 31 metų Parkas gerokai sumažino savo dalyvavimą LPGA turnyruose ir nelaimėjo nuo 2018 m. Kovo mėn.

"Aš žinojau, kad ji turi ten patekti", - sakė jo kadras Paulas Fusco. „Bet aš niekada neketinau jam to pasakyti. Tai būtų sukėlęs per didelį spaudimą. Norėjau, kad ji atsipalaiduotų. Tai buvo geriausias jo šansas pasisekti. "

Kim buvo kuo griežčiau, turėdamas visus tuos pinigus ant linijos, didžiulį spaudimą, ji šiame verpimo žaidime rado tinkamą greitį iš kairės į dešinę.

„Norint laimėti 1,5 mln. USD, tai yra neįtikėtinasakė Nelly Korda, penkias valandas įsitempęs trečiojoje vietoje su Kim, vėluodamas ir Charley Hullas bei Danielle Kang. „Tai buvo neįtikėtina sezono pabaiga. "

„CME Group“ generalinis direktorius Terry Duffy pakėlė moterų golfo kartelę įsteigdamas 5 milijonų dolerių stipendiją ir šio nugalėtojo čekį.

„Mes tikime lygybe“- sekmadienį sakė Duffy. „Mes manome, kad tai teisinga. "

Duffy buvo tokia pati žvaigždė, kaip Kim vėliau. Pirmasis 1,5 mln. Dolerių čekis buvo didesnis nei nugalėtojo čekis 32 iš 46 „PGA Tour“ turnyrų 2018-19 sezono metu. Tai neįtikėtina, atsižvelgiant į didžiulį pinigų skirtumą vyrų ir moterų žaidynėse. PGA turas praeitą sezoną surengė daugiau nei 410 milijonų dolerių premijas ir premijas. LPGA šį sezoną atnešė 71 mln.

"Aš esu labai dėkingas"Kim pasakojo apie Duffy ir CME pastangas. „Manau, kad moterų golfas yra geroje trasoje. "

Kita Pietų Korėjos žvaigždė, pirmaujanti pasaulio vieta Ko Jin-young, pergalių įskaitoje įveikė Kim ir taip pat finišavo turėdama mažiausią vidutinį turo rezultatą. Ko praėjusį mėnesį jau buvo iškovojęs metų žaidėjo titulą.