Viena iš lyderių paskutinio rato pradžioje Céline Boutier negalėjo atsispirti korėjiečio Jin Young Ko kaltinimui, kuris užfiksavo puikų 63 (-9).
Mūsų prancūzė pagaliau finišavo trečia, nuo pergalės likus penkiems smūgiams.

CME grupės turo čempionatas: Jin Young Ko Triomphe, Céline Boutier 3 vieta

Jin Young Ko - © LPGA

LPGA turo sezonas artėjo į pabaigą šią savaitę CME Group Tour čempionate. Šis paskutinis sezono susitikimas subūrė šešiasdešimt geriausių planetos žaidėjų „Race to CME Globe“ Tiberono golfo klube, kurio bendras prizas yra 5 mln.

Celine Boutier privertė mus svajoti per šį paskutinį LPGA turo etapą. Po dviejų ratų per 65 (-7), ji viena perima turnyro kontrolę esant -14, skaičiuodama keturis smūgius prieš savo pirmuosius persekiotojus. Per kraustymosi dieną mūsų trispalvė matė sunkesnę dieną su paprasta kortele, nepaisant 100% reguliavimo. Ji vis dar išlieka priešakyje ir dalijasi lyderyste Nelly kartų, Jin jauna ko et NASA Hataoka iki -14.

Todėl prancūzų 1 numeris šį sekmadienį išvyko su autsaiderių rinktine, be kita ko, prieš pasaulio 1 ir 2 vietas. Po sūpynės su dviem paukšteliais dviem bogey, mūsų nacionalinė Celine atsilieka šešiais smūgiais nuo korėjiečio Jin Young Ko, kuris pirmajame etape žaidžia 30 (-6).

Boutier savo grįžimą pradeda su paukščiuku 10 d., po to nauju 16 d., o paskui ereliu 5 iš 17. Savo turnyrą ji baigia kortele 68 (-4), bet negalėjo atsispirti dvi puikios Jin Young Ko ir Nasa Hataoka kortos.

Japonai šiame paskutiniame rate atidavė viską su 64 (-8), bet nesėkme patyrė nedidelę pergalę.

Jin Young Ko tiesiog sukuria geriausią dienos kortą, tobulą dieną su 100% reguliavimu ir 100% žaliųjų reguliavimu bei prabangiu 63 (-9)

Todėl ji antrus metus iš eilės laimėjo CME Globe Tour čempionatą ir tuo pačiu trečius metus iš eilės užėmė geriausią vietą LPGA trasos klasifikacijoje.

Céline Boutier finišavo ant paskutinio šio CME grupės turo čempionato prizininkų pakylos, trečioje pozicijoje, o savo LPGA turo sezoną baigė 18-oje vietoje.

Pasaulio numeris 1, Nelly Korda finišavo ant prizininkų pakylos 5-oje pozicijoje ir nesėkmingai užėmė antrąją vietą LPGA trasos įskaitoje.

Lydia Ko dėka paskutinės kortos 64 (-8) ir grįžimo po 30 (-6), keturių paukščių ir erelio, pakilo į 9 poziciją.

Ji užbaigia „Race To CME Globe“ podiumą.