Paskutinio turo pradžioje lyderis Chrisas Kirkas laimėjo čempionų turnyrą Havajuose, nes paskutiniame ture pelnė 65 (-8). Jis laimėjo vienu žingsniu prieš Sahithą Theegalą, kuris sekmadienį grįžo stiprus su 63 (-10). Su šia nauja pergale Amerikos trasoje Kirkas pakilo į 25 vietą pasaulyje. Justinas Rose'as, atsilikęs nuo reitingo, šį sekmadienį pasirašo savaitės kortą, sulyginęs kurso rekordą su 61 (-12).

Chrisas Kirkas Havajų čempionų čempionas

Chrisas Kirkas laimėjo „The Sentry“ Havajuose – per Twitter @PGATour

Vedėjas kraustymosi dienos vakarą nesudrebėjo. Chrisas Kirkas laimi Havajuose ir laimi „The Sentry“ – čempionų turnyrą, suburiantį 50 geriausių pasaulio žaidėjų ir 2023 m. sezono „PGA Tour“ nugalėtojus. Paskutinio turo pradžioje Chrisas Kirkas atsilaikė prieš išpuolius. savo persekiotojų, paskutiniame ture įmetęs 65 (-8) taškus, be jokio bugio, kad laimėtų persvara vienu metimu. Tai jau šeštoji jo pergalė PGA ture, praėjus trylikai metų po pirmosios sėkmės 2011 m. Jis pakilo į 25 vietą pasaulio reitinge.

Pirmojo turo lyderis Sahithas Theegala galiausiai užėmė 2 vietą, nes audringas finalas 63 (-10): jis nepataikė į Kirko metimą. Jordanas Spiethas finišavo 3-ias, dviem metimais iki pergalės.

Po dviejų ratų lyderis Scottie Scheffleris šią savaitę pagaliau finišavo 5-as. Pasaulio numeris 1 neprideda naujos pergalės prie savo rekordo Havajuose, dėl gana liūdnos judrios dienos.

Justinas Rose'as, toli gražu nežaidęs dėl pergalės, pelnė savaitės kortą su 61 (-12). Su šia kortele jis prilygsta Kapalua kurso rekordui. Jis vis tiek finišavo keturiasdešimtas, trylika smūgių atsilikęs nuo nugalėtojo Chriso Kirko.

Norėdami rasti visą „The Sentry“ lyderių lentelę: Cliquez ici.