Būdama vos 16 metų Chiara Noja iškovojo savo pirmąją pergalę moterų Europos ture, laimėdama Aramco Team Series turnyrą Džidoje. Šią pergalę ji iškovojo po atkrintamųjų varžybų prieš anglą Charley Hull. Lucie Malchirand užima 11 vietą (-7) ir Prancūzijoje finišuoja pirma. Kalbant apie komandų įskaitą, Džidoje laimėjo Team Garcia.

Chiara Noja laimėjo Aramco Team Series turnyrą Džidoje

Chiara Noja laimėjo Aramco Team Series Džidoje – per Twitter @LETgolf

„Aramco Team Series“ Džidoje šią savaitę turėjo daug posūkių ir posūkių, todėl buvo sužaistos dvejos atkrintamosios: asmeninės varžybos ir atkrintamosios komandos.

Asmeninėje rungtyje jaunimas Džidoje spindėjo, nes trofėjų rungties pabaigoje iškėlė 16-metė vokietė. Dėl 65 (-7) kortos Chiara Noja patenka į atkrintamąsias varžybas prieš anglę Charley Hull – atkrintamosiose varžybose ji iškovos pergalę ir iškels savo pirmąjį trofėjų moterų Europos ture.

Todėl Charley Hullas užima antrąją vietą, o Nicole Garcia užbaigia podiumą.

Net jei Pietų afrikietei Nicolei Garciai nepavyko užkopti ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio asmeninėje rungtyje, ši savaitė vis dar jaučia pergalės skonį, nes ji su partneriais laimėjo komandinę rungtį. Sonia Bayahya (MAR), Tereza Melecka (CZE), Casandra Alexander (RSA), taigi ir Nicole Garcia. Šie keturi žaidėjai laimi atkrintamosiose varžybose prieš „Team Wolf“.

Lucie Malchirand pirmą kartą baigia prancūzų kalbą Džidoje. Deja, ji baigė savo savaitę blogai su bogey 13 dieną, tada dviguba bogey 16. Ji vis tiek grąžino kortelę 71 (-1) ir finišavo ties -7.

Emma Grechi pateko į geriausių dvidešimtuką su 20 vieta ir -17 balu.

Norėdami rasti visą individualų Aramco Team Series – Džida reitingą: Cliquez ici.

Norėdami rasti visą „Aramco Team Series“ komandų reitingą – Džida: Cliquez ici.