2021 m. turnyre užėmusi antrąją vietą, Danielle Kang atkeršija čempionų turnyre ir laimi trijų taktų persvara. Céline Boutier sėkmingos savaitės pabaigoje užėmė ketvirtą vietą.

Céline Boutier per HILTON GRAND VACATIONS čempionų turnyrą – per Twitter @LPGA

Į šį ketvirtąjį „Hilton Grand Vacations“ čempionų turnyrą 29 žaidėjai, įskaitant Céline Boutier, susirinko „Lake Nona“ golfo ir užmiesčio klube Orlande, Floridoje. Paskutinį ratą 68 (-4) įveikusi Solheimo taurės žaidėja Danielle Kang laimėjo turnyrą, trimis smūgiais įveikusi šveicarę Brooke M. Henderson. Ji grąžina korteles 68-67-69-68 ir baigia savaitę -16.

Tai kerštas amerikietei, kurią pernai atkrintamosiose įveikė Jessica Korda. Taip ji iškovojo 6-ąją pergalę PGA ture.

Céline Boutier savo pirmojoje sezono rungtyje finišavo vos nuo prizininkų pakylos. 2021 metus baigusi trečiąja vieta CME grupės turo čempionate, Céline Boutier sezoną pradeda puikiai su šiuo geriausiu penketuku. Paskutinę kortą 5 (-71) ji galiausiai baigia ties -1 ketvirtoje vietoje. vietą, kartu su 10-a pasaulio lydere Nelly Korda.
Prancūzė numeris 1, pristatytas dėl savo pergalės SHOPRITE LPGA CLASSIC, kurį pristatė ACER, sukūrė solidų golfą per šias 72 duobutes:

• 80,5% farvaterių
  • 78% žalios spalvos
  • 29 metimų vidurkis

Todėl Nelly Korda atsiduria kartu su Céline Boutier ties -10, o dėl sunkaus paskutinio rato kaltės 75 (+3). Šį sekmadienį ji niekada nedalyvaus žaidime dėl pergalės su keturiais bogey'iais vienam birdie, žaidimo pabaigoje 5 duobutės 15 paroje. Ji užbaigė metimą aplenkdama savo seserį Jessicą Kordą. 2021 m. čempionų čempionas šį paskutinį turą žaidžia lygiagrečiai, tikriausiai be laukiamo finišo, trys bugiai ant paskutinių trijų duobių.

Norėdami rasti visą HILTON GRAND VACATIONS čempionų turnyro pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.