Po dviejų turų Singapūre lyderė Céline Boutier pirmame dideliame sezono susitikime pagaliau užėmė antrąją vietą, vienu žingsniu atsilikdama nuo australės Hannah Green. Gaila prancūzės, kuri pirmavo su trimis duobutėmis, kol ją nukryžiavo trys australai. Hannah Green iškėlė HSBC moterų pasaulio čempionato trofėjų, tai yra ketvirtoji jos pergalė LPGA. Perrine'as Delacour finišavo 41-as.

Céline Boutier HSBC pasaulio moterų čempionate užėmė antrąją vietą

Céline Boutier paskutiniame HSBC moterų pasaulio čempionato etape – per Twitter @ffgolf

Labai ilgai tuo tikėjome, nauja Céline Boutier pergale LPGA ture. Deja, Hannah Green nusprendė kitaip.

Prancūzė jau seniai siekė dar vienos pergalės LPGA ir potencialios 1-osios vietos Singapūre. Po dviejų ratų lyderis Boutier sekmadienį išliko pirmaujančiose grupėse, nepaisant žaismingos judėjimo dienos. Turėdamas 100% žaliųjų reglamentą ir surinkęs 67 balus (-5), Il de Franso gyventojas neturėjo kuo skųstis. Paskirtą klubo namų lydere, ją pagaliau aplenkė australė Hannah Green, trijų paukščių per paskutines tris duobutes autorė.

Todėl Céline Boutier šiame HSBC moterų pasaulio čempionate užėmė antrąją vietą, o tai labai geras rezultatas pradėti šį naują sezoną. Ši antroji vieta taip pat priartins ją prie pirmosios vietos pasaulyje, kurią šiuo metu užima Lilia Vu. Amerikietis šią savaitę taškų nepelnė, pasitraukęs po trijų turų.

Hannah Green savo laimėjimų sąrašą papildo gražia eilute su šiuo HSBC moterų pasaulio čempionato trofėjumi. Tai jau ketvirtoji jos pergalė LPGA.

Perrine Delacour, po sunkios savo paskutinio turo pradžios su trimis bogey ir dvigubu bogey, galiausiai finišavo su 74 (+2) korta ir užėmė paskutinę 41 vietą.

Norėdami rasti galutinę HSBC moterų pasaulio čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.