Po jaudinančio epilogo ir šešių atkrintamųjų varžybų duobučių pagaliau šį Katalonijos čempionatą laimėjo ispanas Adri Arnausas. 27-erių futbolininkas į savo sąrašą įtraukė savo pirmąją pergalę DP World Tour. Pirmasis prancūzas Adrienas Saddier užėmė 33 vietą.

Katalonijos čempionatas: Adri Arnaus nugalėtojas Katalonijoje

©Adri Arnaus per Twitter

Žironos PGA Catalunya turnyre galutinė pergalė lėmė atkrintamųjų varžybų metu. Šią staigią mirtį lėmė du žaidėjai: Adri Arnaus ir Oliveris Bekkeris. Pastarasis, sekmadienį partijos lyderis, įveda 72 kortą, par. Šis pietų afrikietis šiame paskutiniame rate padarys tris paukštelius trims bogey'ams.

Tuo tarpu jo konkurentas pasirašė beveik tobulą dieną 65 (-7) su penkiais paukščiais ereliui. Jis padaro antrą geriausią sekmadienio kortelę, įsikišusią į šį atkrintamąjį etapą.

Abu vyrai pirmą kartą penkis kartus žaidė 18-ą duobutę, paeiliui praleidę paukštį ir pasirašydami tik pars. Galiausiai pergalė buvo iškovota šeštoje atkrintamųjų varžybų duobutėje, 17 duobutėje. Oliveris Bekkeris, deja, pasirašo bogey, palikdamas dėjimą už parą, kuris yra Arnaus pergalės sinonimas. Ispanas nedreba ir savo rekordą užkabina pirmąjį Europos trasos titulą. Ši pergalė leidžia jam patekti į 10 geriausių „Race To Dubai“ lenktynių šeštoje pozicijoje. Jis taip pat užėmė trisdešimt vietų pasaulio reitinge ir dabar užima 52 vietą.

Geriausia sekmadienio korta priskirta Hennie Du Plessis, kuris pasirašo šešis paukščius ir erelį už 64 (-8) kortelę. Savo turnyrą jis baigė šeštoje pozicijoje su -8.

Prancūzų balai toli nuo lyderio

Adrienas Saddier pagaliau finišavo 33-ioje vietoje su -1. Po dviejų pirmųjų raundų, kurių nominalioji vertė yra 70 (-2) ir 69 (-3), jis per savaitgalį grąžino dvi kortas, viršijančias nominalią vertę, ir savaitę baigė karčiomis nuotaikomis: trigubas bogey, būdamas 17 metų, ir bogey 18 už paskutinę 75 kortą. (+3).

Julienas Brunas sumoje PAR užėmė 42 vietą. Per savaitę jis duoda 68-75-72-73 kortas.

Raphaël Jacquelin savo savaitę Ispanijoje baigia 55 pozicijoje su +2. Jis įmuša 71-70-74-75.

Jean-Baptiste Gonnet, deja, negalėjo baigti turnyro dėl traumos.

Norėdami rasti visą šio Katalonijos čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.