Dėka super 67 (-6), Caroline Hedwall pateko į atkrintamąsias su -18 Andalucia Open de Espana dvikovoje, iš kurios ji iškovojo pergalę prieš Morgane Metraux. Švedijos žaidėja taip iškovojo septintąją pergalę moterų Europos ture. Linn Grant nepavyko pasiekti vieno smūgio iš atkrintamųjų varžybų, nepaisant jos galutinio rezultato 65 (-8), ji užėmė 3 vietą, o tai leidžia jai laimėti lenktynes ​​į Kosta Del Solį! Anais Meyssonnier finišuoja pirma Prancūzijoje ir yra 17 vietoje, esant -8.

Caroline Hedwall laimėjo Andalucia Open de Espana

Caroline Hedwall ir Linn Grant su savo trofėjumi per paskutinį sezono „Race to Costa Del Sol“ turnyrą – Autoriai: Tristanas Jonesas / LET

Šiame paskutiniame sezono turnyre Andalūzijoje švedė laimi Alferini Golf: Caroline Hedwall atkrintamosiose varžybose prieš Morgane Metraux. Abu žaidėjai nesugebėjo apsispręsti tarpusavyje po keturių smūgių žaidimo raundų, abu savo testą baigė ties -18 žyma. Švedė pagaliau po kelių atkrintamųjų varžybų duobučių iš šios dvikovos iškovojo pergalę ir taip iškovojo septintąją pergalę moterų Europos ture.

Linn Grant dėka puikios kortos 65 (-8), Ispanijoje užėmė trečią vietą, vos vienu metimu nuo atkrintamųjų varžybų.

Anais Meyssonnier šiame Andalucia Open de Espana pirmą kartą užėmė prancūzų kalbą ir užėmė 17 vietą turnyre esant -8.

Linas Grantas dėl šio paskutinio podiumo laimi lenktynes ​​į Kosta Del Solį. Iš šešiolikos sužaistų turnyrų Linn Grant laimėjo keturis ir aštuonis kartus pateko į dešimtuką. Ji lenkia dvi Švedijos tautietes: Maja Stark ir Johanna Gustavsson. Anne-Charlotte Mora finišavo pirma Prancūzijoje lenktynėse į Kosta Del Solį ir užėmė paskutinę 10 vietą.

Norėdami rasti visą Andalucia Open de Espana pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.