Prancūzė Camille Chevalier laimėjo „Ladies European Tour“ metų naujoko apdovanojimą 2017 kaip geriausia pirmųjų metų žaidėja ir gavo OMEGA laikrodį po pasirodymo OMEGA Dubai Ladies Classic.

Nuotrauka: DR

Devyniuose turnyruose sezoniškai padidėjus 64 000.98 €, ji beveik dvigubai laimėjo ispanės Luna Sobron (2-oje vietoje) ir šveicarės Jenny Haglund (3-oje vietoje) pranašumus.

23-ejų metų iš Provanso Aix-Provence sezoną pradėjo lėtai, tačiau įgijo nemažą pagreitį, kai nuo liepos tris tris geriausius tris dešimtmečius iš eilės pelnė „Hero Women's Indian Open“ titulą lapkričio mėnesį.

„Tai nuostabu ir esu sujaudinta, kad mane vadina metų naujoku. Mano pergalė Indijoje tikriausiai buvo mano metų dėmesio centras. Laimėti kaip asmeniui yra gerai, bet laimėti draugų apsuptyje yra daug geriau, ir tai padarė viską dar maloniau “. komentavo Camille Chevalier. „Šis apdovanojimas reiškia, kad pasiekiau užsibrėžtus tikslus ir esu patenkintas savo veiklos pagerėjimu. Nekantrauju sužinoti, ką manau laukia 2018 m. "

Camille Chevalier prisijungia prie elitinio žaidėjų sąrašo, įskaitant keturiskart didžiųjų čempionų varžybas Dame Laura Davies, Trish Johnson, Helen Alfredsson, Annika Sorenstam, Karrie Webb, Suzann Pettersen, Anna Nordqvist, Carlota Ciganda, Charley Hull ir Aditi Ashok, tarp kitų.

Ji taip pat yra naujos kartos talentingų prancūzų žaidėjų, kuriems pasiseka profesionaliame golfe, dalis ir tampa pirmąja prancūze, laimėjusia šį apdovanojimą per 25 metus, nuo Sandrine Mendiburu 1992 m.