Jaunam kanadiečiui kantrybė pasiteisino Brooke Henderson  kurie laimėjo prieš pirmąjį pasaulio numerį Lidija Ko po atkrintamųjų varžybų skylės, antrajame sezono sezone - KPMG moterų PGA čempionate.

Brooke'o Hendersono asmenukė savo pirmojoje LPGA pergalėje prieš „Cambia Portland Classic“ 2015 m. Rugpjūčio mėn

Nors naujosios zelandietės žvilgsniai buvo nukreipti į trečią didžiausią eilę iš eilės, būtent 18-metis kanadietis užėmė Ko postą, išplėšdamas pergalę iš jo pirmoje atkrintamųjų varžybų skylėje, o galutinis rezultatas buvo 65 ( -6) sekmadienis „Sahalee“ užmiesčio klube. Hendersonas tampa jauniausiu nugalėtoju šio 62 metų „Grand Slam“ turnyro istorijoje.

"Taip, fantastika galvoti apie visus neįtikėtinus žaidėjus, kurie laimėjo šį turnyrą prieš mane"tarė Hendersonas.

„Pastarąsias dvi dienas visuomenės parama buvo tikrai nuostabi. Vaikščioti farvateriu ir išgirsti, kaip šaukiasi mano vardas, buvo tikrai nuostabu. Tačiau paskutinį kartą jie tiesiog rėkė „Go Canada“. Tai buvo kažkoks siurrealistinis jausmas. Aš tikrai negaliu žodžiais nusakyti, kaip jaučiuosi. Džiaugiuosi, kad esu kanadietiškas moterų golfo veidas, ir didžiuojuosi galėdamas atstovauti Kanadai olimpinėse žaidynėse. "

Po praėjusių metų „Evian“ sėkmės, Ko išlaiko jauniausios istorijoje pagrindinės nugalėtojos statusą per 18 metų ir 4 mėnesius.

Tailandietė Ariya Jutanugarn nutraukia trijų iš eilės titulų seriją užimdama trečią vietą vos per vieną atkrintamųjų smūgį. Trys jaunos moterys, turinčios 19 metų amžiaus, perskrido bandymą Sietle. Vienintelė prancūzė, patekusi į savaitgalį, Céline Herbin užėmė 46 vietą (+10)