Pradėjęs keturis smūgius nuo šeštadienio vakaro lyderio Hee Jeong Limo, Jin Young Ko pateko į „BMW Ladies Championship“ atkrintamąsias 64 (-8). Su paukščiu ant pirmosios atkrintamųjų varžybų skylės ji iškovojo antrąją pergalę iš eilės „LPGA Tour“ turnyre. Céline Boutier užima 26 vietą.

BMW moterų čempionatas: Jin Young Ko karūnuotas

© LPGA

„LPGA International“ trasoje Busane turnyro rezultatai buvo žaidžiami 73 -oje duobėje. Jin Young Ko ir Hee Jeong Lim, turnyrą baigę -22, pradėjo atkrintamosiose varžybose. Pagaliau dviejų korėjiečių vyresnysis Jin Young Ko laimėjo pirmoje skylėje paukščio dėka. Šis paukštis papildo aštuonias jo dienas įprastame raunde.

Būdama 26 metų ji laimėjo vienuoliktą titulą „LPGA Tour“. Antroji žaidėja pasaulyje, ji jau yra dvigubai laimėjusi pagrindinę specialybę ir pakelia Korėjos moterų golfą į viršų.

Keturiskart KLPGA nugalėtojas Hee Jeong Lim pasirašo su šia antra vieta „BMW Ladies“ čempionate-tai geriausias jo rezultatas LPGA ture.

Lydia Ko, A Lim Kim, Da Yeon Lee ir Na Rin An finišavo trečioje vietoje -17. Naujoji Zelandija savo turnyrą baigė gražiausiu-64 (-8) be jokių bobų. Dabar ji yra trečia lenktynėse „Race To CME Globe“, trasoje, kuriai naujas lyderis: Jin Young Ko.

Céline Boutier, vienintelė šiame turnyre dalyvaujanti prancūzė, užima 26 vietą. Turėdama 70-70-69-70 korteles, ji finišavo ties -9, 13 smūgių nuo pergalės. Céline Boutier pasirašė dar vieną gerą pasirodymą po pergalės „Shoprite LPGA Classic“, kurią pristatė ACER, ji taip pat finišavo 20 -oje „Cognizant Founders Cup“.