Dėl demonstracijos paskutiniame raunde Bailey Tardy keturiais smūgiais laimi Blue Bay LPGA. Būdama 27 metų, ji iškovojo pirmąją LPGA pergalę iškeldama Blue Bay LPGA trofėjų, praėjus vos metams po to, kai tapo Amerikos moterų turo nare. Dėl puikaus savaitgalio Céline Boutier Kinijoje užėmė 12 vietą 68:68. Su šiuo nauju geru pasirodymu Céline Boutier priartės prie 1-osios pasaulio pozicijos. Agathe Lasiné užima 55 vietą

Bailey Tardy laimi Blue Bay LPGA, Céline Boutier 12

Bailey Tardy laimi Blue Bay LPGA – per Twitter @LPGA

Dėl stiprios paskutinės dienos Bailey Tardy iškovojo savo pirmąjį LPGA titulą. Amerikietė, po dešimties duobučių esant -2, savo savaitę užbaigė penkiais paukščiais per paskutiniąsias aštuonias duobutes. LPGA žaidėja nuo praėjusių metų, ši sėkmė amerikietei atkeliavo kaip prisikėlimas jai, kuri 10 m. pelnė tik vieną geriausių dešimtuką.

Sarah Schmelzel ir Ayaka Furue užėmė atitinkamai 2 ir 3 vietas. Lydia Ko ir Minjee Lee finišavo arti prizininkų pakylos ketvirtoje pozicijoje.

Céline Boutier dėl gero savaitgalio pakilo į 12 vietą šiame Kinijos renginyje. Prancūzų numeris 1 šeštadienį ir sekmadienį grąžino dvi 68 (-4) kortas ir padarė gražų šuolį reitinge. 3-ioji pasaulio numeris turėtų labai priartėti prie Nelly Korda, esanti prieš ją pasaulio reitinge, o galbūt net ją aplenkti.

Agathe Laisné užėmė 55 vietą su +3. Nepaisant paskutinio 72 turo (PAR), išvalytas rezultatas išlieka geras pasirodymas tokioje sudėtingoje žaidėjų srityje.

Lilia Vu šią savaitę vėl iškrito, šį kartą po pirmojo turo. Šią savaitę ji į pasaulio reitingą taškų nerinks.

Norėdami rasti visą Blue Bay LPGA lyderių lentelę: Cliquez ici.