Likus savaitei iki didžiojo Europos turo finalo, šį AVIV Dubajaus čempionatą laimi Joachimas B Hansenas. Jis laimėjo vienu žingsniu aplenkdamas duetą Berndą Wiesbergerį ir Francesco Laportą ir savo rekordą papildė antruoju Europos turo titulu.

Joachimas B. Hansenas AVIV Dubai čempionato čempionas – kreditas: Twitter @EuropeanTour

Europos turo sezonas artėja į pabaigą, o lenktynės dėl geriausio sezono žaidėjo titulo jau daugiau nei vyksta.

„Jumeirah Golf Estates“ Dubajuje pagaliau laimi danas Joachimas B. Hansenas. Paskutinio rato pradžioje buvęs lyderis su Francesco Laporta grąžino 68 (-4) kortą ir laimėjo pergalę.

Antoine'as Rozneris liko 4-as dviem smūgiais nuo pergalės. Šio titulo laimėtojas 2020 m. už savo pirmąją pergalę Europos ture, lenktynininkas užtikrino gerą titulo gynimą, grąžindamas kortas 65-64-69-70. Po dviejų pirmųjų ratų -15, savaitgalis pasirodė sunkesnis.

Šis penketukas prancūzams vis dar leidžia užimti kelias vietas pasaulio reitinge, dabar jis nurodo 5 vietą.

Bliuzo rezultatai:

Mathieu Pavonas finišavo 19-as, esant -16. Šią savaitę jis įmušė keturis raundus iki 70 taškų kortomis 69-67-69-67.

Victoras Perezas dėl gero sekmadienio 65 (-7) pakilo į dvidešimt aštuonias vietas ir finišavo 24 pozicijoje esant -15.

Robinas Rousselis, Julienas Guerrieris ir Romainas Langasque'as finišavo 31-oje vietoje esant -14.

Mike'as Lorenzo-Vera sunkų sezoną Europos ture baigia užimdamas 44 vietą Dubajuje.

Joelis Stalteris užėmė 68 vietą, kai buvo -5.

Norėdami rasti visą AVIV Dubai čempionato lyderių lentelę: Spauskite čia.

Atėjo laikas DP pasaulio turo čempionatui

Iki šio 2021 m. Europos turo sezono liko tik vienas turnyras – didysis finalas Dubajuje: DP World Tour čempionatas. Šis finalas bus paskutinis Europos turo trasos pavadinimu, nes nuo 2022 m. Europos turas taps DP World Tour.

Dalyvaus du prancūzai: Antoine'as Rozneris, šiuo metu 39-as lenktynėse į Dubajų, ir Victoras Perezas, 41-as.

Net jei „Race to Dubai“ lenktynėse 1 ir 3-ias pasaulio numeris Johnas Rahmas nedalyvaus, DP World Tour čempionate startuos kitos žvaigždės. Dabartinis Europos ordino „Už nuopelnus“ lyderis Colinas Morikawa pirmą kartą bandys tapti „Race to Dubai“ čempionu.

Norėdami sužinoti lenktynių į Dubajų klasifikaciją: Spauskite čia.