Tailando mėgėjų žvaigždė Atthaya Thitikul antrą kartą per trejus metus laimėjo Europos moterų Tailando čempionatą. Nepaisant 16 valandų pertraukos dėl blogo oro, paskutinę dieną 67-metė baigė rezultatu 5 (3 pagal parą), penki smūgiai aplenkė Esther Henseleit.

16-metė Atthaya Thitikul laimi savo antrąjį ponių Europos Tailando čempionatą

„Atthaya Thitikul“ - © „Ladies European Tour“

Atthaya Thitikul triumfas „Phoenix Gold“ golfo ir užmiesčio klube prieš dvejus metus, būdamas 14 metų, keturių mėnesių ir trijų dienų, padarė ją jauniausia žinoma profesionalaus golfo turnyro nugalėtoja. .

Ji patvirtino, kad sėkmė įvyko fenomenaliai pasirodžius toje pačioje vietoje, paskelbus 69, 67, 63 ratus (trasos rekordas) ir 67 ratus, iš viso laimėjus 266, 22 pagal nominalią vertę.

Būdamas 16-os, keturių mėnesių ir trijų dienų amžiaus 5-as pasaulio mėgėjas yra jauniausias žaidėjas, iškovojęs du „Ladies European Tour“ titulus ir geriausias moterų golfo žaidėjas nuo Lydia Ko, kuri tuo pačiu metu iškovojo keturis profesionalų titulus. amžiaus.

"Atrodo nerealu"sakė Atthaya Thitikul, kurios trijų valandų pertrauka nesutrukdė dėl audrų savo žaidimo viduryje. „Esu labai patenkintas viskuo, ką padariau šiame turnyre. Paskutinį kartą „bogey“ dariau antrajame rate. Tiesiog padėjau kamuolį, kur norėjau. Nuo tada, kai laimėjau prieš dvejus metus, toliau sunkiai dirbau ir augau pasitikėjimas savimi. Šiandien aš tiesiog kalbėjau su savo pirkinių krepšeliu. "

„Atthaya Thitikul“ vis dar būdamas mėgėju, tai buvo vokiečių naujokas Henseleitas, turėjęs paskutinį aštuntfinalį pagal par-64, kuris nugalėtojo čekį sudarė 45 000 eurų, o LET nuopelnų tvarka perėjo į antrąją vietą, nors natūraliai ji norėtų parsivežti taurę ...

„Šiemet finišuoju antrą kartą trečią kartą ir, žinoma, norėčiau pergalės, tačiau Atthaya žaidė taip gerai, kad nusipelnė šio trofėjaus. "

Trečia finišavo vokietė Olivia Cowan, o norvegės Marianne Skarpnord ir Tonje Daffinrud išlygino ketvirtąją. Hannah Burke, Beth Allenas ir Nattagate'as Nimitpongkulas kartu buvo šeštos, o Carmen Alonso su Chorphaka Jaengkit buvo lygus devintam.

Antroji Atthaya Thitikul pergalė turnyre atnaujins klausimą, kada ji taps profesionalia, tačiau su savo antruoju LET titulu ji vėl pateks į „Evian“ čempionatą ir AIG moterų „British Open“, kuris leis Europos sirgaliams pamatyti, kaip ji kitą mėnesį žais pagrindinį turnyrą.

Coté Bleuesas, Camille'as Chevalier paskutiniame rate (72) sužaidė lygiavertis ir iš viso surinko 289 (+1), o finišavo 29e. Valentine Derrey (71, -1) šį sekmadienį finišavo 60-ae pozicija.

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą, Cliquez ici.